školní rok: 2014/2015
kód: A1
Matematická olympiáda
Hodonín
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Draha Ševčíková
Místo konání: Základní škola Hodonín, U Červených domků 40
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 07.01.2015
Termín konání: 21.01.2015
Prezence: 7.45 - 8.30
Kontaktní osoba:
Drahomíra Ševčíková, pracoviště Hodonín
tel.: 518 353 295
e-mail: sevcikova@sssbrno.cz
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Seďa Marek
Základní škola a Mateřská škola Nenkovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
1. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Hanáková Ludmila
Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
2.-3. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Otrubová Adéla
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
2.-3. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
4.
postup
|
Synek Martin
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
5. |
Břečka Patrik
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
5.-6. |
body: 10.0
úspěšný: ne
|
6. |
Ryba Jakub
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
|
5.-6. |
body: 10.0
úspěšný: ne
|
7. |
Berková Nikola
Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín
|
7. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
8. |
Ivičič Petr
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
|
8.-11. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
9. |
Lindner Patrik
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
8.-11. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
10. |
Medková Anna
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
|
8.-11. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
11. |
Polešovská Lada
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
|
8.-11. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
12. |
Dražil Jan
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
12.-15. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
13. |
Gertnerová Kamila
Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín
|
12.-15. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
14. |
Průdek Daniel
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
12.-15. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
15. |
Veverka Tomáš
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
|
12.-15. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
16. |
Kovanič Vít
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
|
16.-17. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
17. |
Sýkora Zdeněk
Základní škola a Mateřská škola, Moravský Písek, příspěvková organizace
|
16.-17. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
18. |
Zajíček Martin
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
18. |
úspěšný: ne
|