školní rok: 2014/2015
kód: A13
Pythagoriáda
Blansko
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Anna Sládková
Místo konání: ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17,
ZŠ Boskovice, 9.května 8
Pořadatel kola: Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17
Termín přihlášek: 13.04.2015
Termín konání: 13.05.2015
Prezence: 8.00 - 9.00
Kontaktní osoba: Mgr. Anna Sládková, e-mail: sladan.17@seznam.cz,
tel. 776699668
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Dvorský Filip Pavel
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
1. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
2. |
Nevyhoštěný Václav
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
1. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
3. |
Vlach Ondřej
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
|
1. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
4. |
Rosič Jan
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
2. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
5. |
Košík Jakub
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
3. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
6. |
Sičová Karolína
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
3. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
7. |
Dostálová Žaneta
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
|
4. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
8. |
Novotná Ludmila
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
|
4. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
9. |
Stloukal Mojmír
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
|
4. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
10. |
Havelka Jan
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
11. |
Kouřil Jakub
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
12. |
Krátká Veronika
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
13. |
Kánská Terezie
Základní škola a mateřská škola města Olešnice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
14. |
Pavelka Jakub
Základní škola Edvarda Beneše Lysice
|
5. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
15. |
Ševčíková Michaela
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
16. |
Maška David
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17
|
6. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
17. |
Ševčíková Ludmila
Základní škola a Mateřská škola Ostrov u Macochy, příspěvková organizace
|
6. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
18. |
Liznová Tereza
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
|
7. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
19. |
Nebojsa Jindřich
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace
|
7. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
20. |
Vraspírová Ema
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
|
7. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
21. |
Zouharová Klára
Základní škola Edvarda Beneše Lysice
|
7. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
22. |
Záruba Ondřej
Základní škola Edvarda Beneše Lysice
|
7. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
23. |
Durčáková Adéla
Základní škola Černá Hora, příspěvková organizace
|
8. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
24. |
Dvořáček Milan
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
8. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
25. |
Jedličková Tereza
Základní škola Boskovice, příspěvková organizace
|
8. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
26. |
Navrátil Martin
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
8. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
27. |
Petr Lukáš
Základní škola Letovice, příspěvková organizace
|
8. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
28. |
Čížková Eliška
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
8. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
29. |
Ženata Petr
Základní škola a Mateřská škola Knínice, příspěvková organizace
|
8. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
30. |
Hartman Šimon
Gymnázium Blansko, příspěvková organizace
|
9. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
31. |
Hložková Tereza
Základní škola Edvarda Beneše Lysice
|
9. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
32. |
Kubíček Filip
Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace
|
9. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
33. |
Lefler Ondřej
Základní škola Svitávka, okres Blansko, příspěvková organizace
|
9. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
34. |
Alexová Markéta
Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Blansko, Rodkovského 2
|
10. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
35. |
Fišer Tomáš
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17
|
10. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
36. |
Kučera Jakub
Základní škola Edvarda Beneše Lysice
|
10. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
37. |
Lujka Marek
Základní škola a Mateřská škola Knínice, příspěvková organizace
|
10. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
38. |
Bočková Kristýna
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
|
11. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
39. |
Macková Klára
Gymnázium Boskovice, příspěvková organizace
|
11. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|