školní rok: 2014/2015
kód: A13
Pythagoriáda
Znojmo
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Věra Řepová
Místo konání: sál Města Znojma, nám. Armády 8
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 08.04.2015
Termín konání: 13.05.2015
Prezence: 8.00 - 8.30
Kontaktní osoba:
Mgr. Romana Loydová, Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
tel.: 515 224 765
e-mail: loydova@zsmladeze.cz
Přiložené soubory
Informace k soutěži (49.70 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Hatalová Kristýna
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
1. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
2. |
Chalupník Dominik
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
2.-4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
3. |
Hrdinová Anna
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
2.-4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
4. |
Malá Martina
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
2.-4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
5. |
Kříž Ondřej
Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace
|
5.-6. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
6. |
Čížková Nikola
Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo
|
5.-6. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
7. |
Novotný Šimon
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
7.-8. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
8. |
Pražák Marek
Základní škola a Mateřská škola, Šanov, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
7.-8. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
9. |
Dvořák Dominik
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
9.-13. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
10. |
Gřivnová Barbora
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
9.-13. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
11. |
Juříček Dominik
Základní škola a Mateřská škola, Šanov, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
9.-13. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
12. |
Čapoun Daniel
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
9.-13. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
13. |
Čech Pavel
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
9.-13. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
14. |
Kalčík David
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
14.-16. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
15. |
Plachá Lenka
Základní škola, Moravský Krumlov, Ivančická 218, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
14.-16. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
16. |
Šareš Pavel
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
14.-16. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
17. |
Aipldauer Jakub
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
17.-28. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
18. |
Buček Daniel
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
17.-28. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
19. |
Cvaková Isabela
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
17.-28. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
20. |
Hynek Jan
Základní škola a Mateřská škola, Jaroslavice, okres Znojmo
|
17.-28. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
21. |
Jelínková Adéla
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
17.-28. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
22. |
Kopeček Petr
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
17.-28. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
23. |
Neuwirthová Kateřina
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
17.-28. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
24. |
Ott Adam
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
17.-28. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
25. |
Pešek Jan
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
17.-28. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
26. |
Stixová Klára
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
17.-28. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
27. |
Tomek Ondřej
Základní škola a Mateřská škola, Višňové, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
17.-28. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
28. |
Ševčík Filip
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
17.-28. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
29. |
Kratochvíl František
Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace
|
29.-30. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
30. |
Smolíková Michaela
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
29.-30. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
31. |
Fischer David
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
31.-38. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
32. |
Kovářová Hana
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
31.-38. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
33. |
Pinďák Ivo
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
31.-38. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
34. |
Procházková Simona
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
31.-38. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
35. |
Slaný Kryštof
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
31.-38. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
36. |
Vašíček Michael
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
31.-38. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
37. |
Vybíral Matouš
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
|
31.-38. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
38. |
Šrom Daniel
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
31.-38. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
39. |
Dvořák David
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
39.-43. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
40. |
Hažmuka Jiří
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
39.-43. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
41. |
Navrátil Adam
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
39.-43. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
42. |
Procházka Robin
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
39.-43. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
43. |
Vaculík Tomáš
Základní škola a Mateřská škola, Olbramovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
39.-43. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
44. |
Dubovský Lukáš
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
44.-49. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
45. |
Hrdličková Eva
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
44.-49. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
46. |
Meixnerová Natálie
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
44.-49. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
47. |
Tenkl Jan
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
44.-49. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
48. |
Veselý Šimon
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
|
44.-49. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
49. |
Václavková Ivana
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
44.-49. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
50. |
Pavelka Viktor
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
50. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|