školní rok: 2014/2015
kód: A13
Pythagoriáda
Brno město
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Zdeňka Antonovičová
Místo konání: ZŠ a MŠ Merhautova 37, Brno
Termín přihlášek: 29.04.2015
Termín konání: 13.05.2015
Prezence: 13:30
Kontaktní osoba:
Mgr. Jitka Tichá
ZŠ a MŠ Merhautova 37, Brno
tel.: 545 211 651
e-mail: ticha.jitka@seznam.cz
Do okresního kola postupují soutěžící, kteří ve školním kole získali 9 a více bodů.
Přiložené soubory
Harmonogram matematických soutěží (41.50 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Hrbáč Adam
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
1. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
2. |
Janáček Václav
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
1. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
3. |
Chmela Kamil
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
4. |
Cidlinská Dora
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
5. |
Fojtová Kristýna
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
6. |
Mareček Tomáš
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
7. |
Podivínský Tomáš
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
8. |
Pokorná Martina
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
9. |
Brtník Tomáš
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
10. |
Danielová Wayan Ema
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
11. |
Halámková Tereza
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
12. |
Kučerová Zuzana
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
13. |
Vojta Dominik
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
14. |
Čupr Michal
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
15. |
Štěpánková Klára
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
16. |
Ježíková Michaela
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
17. |
Mrázková Lucie
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
18. |
Podola Vojtěch
Základní škola, Brno, Holzova 1, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
19. |
Vičík Václav
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
20. |
Holoubek Michal
Základní škola, Brno, Gajdošova 3
|
5. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
21. |
Juračka Šimon
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
5. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
22. |
Kubíček David
Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace
|
5. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
23. |
Kyselka David
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
5. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
24. |
Loprais Štěpán
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
5. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
25. |
Němcová Tereza
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
5. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
26. |
Stach Tomáš
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
5. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
27. |
Buček Vojtěch
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
28. |
Eichnerová Sabina
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
29. |
Gotschim Filip
Základní škola, Brno, Gajdošova 3
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
30. |
Grofová Ema
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
31. |
Hyánek Vojtěch
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
32. |
Kalaš Karel
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
33. |
Křivánek Václav
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
34. |
Lhotský Matyáš
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
35. |
Prek Šimon
Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
36. |
Tarabová Marie
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
37. |
Urban Jakub
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
38. |
Daňková Martina
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
7. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
39. |
Geržičák Daniel
Základní škola, Brno, Gajdošova 3
|
7. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
40. |
Mička Michal
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
7. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
41. |
Schwarzingerová Nikola
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
7. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
42. |
Šroubková Michaela
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
7. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
43. |
Žižlavská Eliška
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
7. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
44. |
Duba Aleš
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
8. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
45. |
Kocman Vojtěch
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
8. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
46. |
Sedláčková Lucie
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
8. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
47. |
Stross Tobiáš
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
8. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
48. |
Svídová Michaela
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
|
8. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
49. |
Řezaninová Alena
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
|
8. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
50. |
Chabičovský Petr
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
9. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
51. |
Hanuš Jan
Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace
|
9. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
52. |
Jirmusová Veronika
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
9. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
53. |
Kopečková Anežka
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
9. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
54. |
Krobauerová Andrea
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
9. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
55. |
Mravec Marcel
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
9. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
56. |
Nastálková Barbora
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
9. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
57. |
Orlová Eliška
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
9. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
58. |
Ruda Miroslav
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
9. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
59. |
Varyšová Tereza
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
9. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
60. |
Špaček Filip
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
9. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
61. |
Koudelková Lucie
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
10. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
62. |
Ondra Vojtěch
Základní škola Brno, Horní 16, příspěvková organizace
|
10. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
63. |
Parmová Barbora
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
|
10. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
64. |
Šenkyřík Ladislav
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
10. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
65. |
Dohnal Ondřej
Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2
|
11. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
66. |
Hovorka Jiří
Základní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace
|
11. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
67. |
Krejčí Jáchym
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
11. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
68. |
Orálková Sabrina
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
|
11. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
69. |
Sedláček Miloš
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
11. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
70. |
Truhlář Petr
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
12. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
71. |
Valentová Šárka
Základní škola Brno, nám. Míru 3, příspěvková organizace
|
12. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
72. |
Kapusta Dominik
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
13. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
73. |
Valičková Nikola
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
13. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
74. |
Němcová Michaela
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
15. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|