školní rok: 2014/2015
kód: A5
Soutěž v anglickém jazyce
Brno město
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Zdeňka Antonovičová
Místo konání: SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno
Pořadatel kola: Základní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 28.01.2015
Termín konání: 11.02.2015
Prezence: 8:00
Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Antonovičová
SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno,
Tel. 549 524 124, 723 368 276
e-mail: zdenka@luzanky.cz
Přiložené soubory
Pokyny k okresnímu kolu (25.50 KB)
Propozice jazykových soutěží (127.84 KB)
Pozvánka do MěK (57.50 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Giačová Laura
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
1. |
body: 49.0
úspěšný: ano
|
2. |
Daniel Adam
Základní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizace
|
2. |
body: 48.0
úspěšný: ano
|
3. |
Mylbachr Radovan
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
3. |
body: 47.0
úspěšný: ano
|
4. |
Weidenhöfer Jakub
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace
|
4. |
body: 46.0
úspěšný: ano
|
5. |
Čepera Matěj
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
|
5. |
body: 43.0
úspěšný: ano
|
6. |
Hlaváčková Eliška
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3, příspěvková organizace
|
6. |
body: 41.0
úspěšný: ano
|
7. |
Filatova Ksenia
Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace
|
7. |
body: 40.0
úspěšný: ano
|
8. |
Urbačka Šimon
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
8. |
body: 38.0
úspěšný: ano
|
9. |
Bukovinský Dominik
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
|
9. |
body: 35.0
úspěšný: ano
|
10. |
Adamcová Barbora
Základní škola, Brno, Svážná 9, příspěvková organizace
|
10. |
body: 33.0
úspěšný: ano
|
11. |
Kříž Patrik
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
11. |
body: 31.0
úspěšný: ano
|
12. |
Klímová Michaela
Základní škola Brno, Bednářova 28, příspěvková organizace
|
12. |
body: 29.0
úspěšný: ano
|
13. |
Homolková Kristýna
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
|
13. |
body: 28.0
úspěšný: ano
|
14. |
Geržičák Daniel
Základní škola, Brno, Gajdošova 3
|
14. |
body: 27.0
úspěšný: ano
|
15. |
Polanová Alexandra
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
15. |
body: 26.0
úspěšný: ano
|
16. |
Gebhardtová Eva
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
|
16. |
body: 25.0
úspěšný: ano
|
17. |
Konečný Kryštof
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
|
17. |
body: 24.0
úspěšný: ano
|
18. |
Kovařík Oliver
Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace
|
18. |
body: 23.0
úspěšný: ano
|
19. |
Sedláčková Lucie
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
19. |
body: 22.0
úspěšný: ano
|
20. |
Šinogl Matěj
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
20. |
body: 21.0
úspěšný: ano
|
21. |
Uklrichová Tereza
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
21. |
body: 20.0
úspěšný: ano
|