školní rok: 2014/2015
kód: A5
Soutěž v anglickém jazyce
Brno venkov
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Lucie Malá
Místo konání: ZŠ Modřice, Benešova 332
Termín přihlášek: 02.02.2015
Termín konání: 10.02.2015
Prezence: 8:00 - 9:00
Nutno vyplnit i tištěnou podobu přihlášky, kterou naleznete v propozicích
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Paruch Lukáš
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
|
1. |
body: 68.0
úspěšný: ano
|
2. |
Pospíšilová Kristýna
Základní škola a Mateřská škola Kanice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace
|
2. |
body: 67.0
úspěšný: ano
|
3. |
Mažgút Michael
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
|
3. |
body: 64.0
úspěšný: ano
|
4. |
Suchyňová Markéta
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
4. |
body: 60.0
úspěšný: ano
|
5. |
Lévárdiová Šarlota
Základní škola Mokrá, okres Brno-venkov
|
5. |
body: 59.0
úspěšný: ano
|
6. |
Sedláková Vendula
Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
|
6. |
body: 54.0
úspěšný: ano
|
7. |
Geidl Nico
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
|
7. |
body: 52.0
úspěšný: ano
|
8. |
Kalovská Viktorie
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
8. |
body: 48.0
|
9. |
Štefková Eliška
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice
|
9. |
body: 47.0
|
10. |
Bartoš Petr
Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
10.-11. |
body: 46.0
|
11. |
Harvánková Natálie
Základní škola a Mateřská škola Nedvědice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
10.-11. |
body: 46.0
|
12. |
Pečenka Petr
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
12. |
body: 45.0
|
13. |
Kubínová Petra
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
13.-14. |
body: 44.0
|
14. |
Novotka Michal
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
13.-14. |
body: 44.0
|
15. |
Kalendová Lucie
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Drásov, příspěvková organizace
|
15. |
body: 43.0
|
16. |
Kopuletá Hana
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
16. |
body: 41.0
|
17. |
Chaloupková Eliška
Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov
|
17. |
body: 39.0
|