školní rok: 2014/2015
kód: A8
Zeměpisná olympiáda
Hodonín
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Draha Ševčíková
Místo konání: Základní škola Rohatec, Školní 50
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 03.02.2015
Termín konání: 17.02.2015
Prezence: 7.45 - 8.30
Kontaktní osoba:
Drahomíra Ševčíková, pracoviště Hodonín
tel.: 518 353 295
e-mail: sevcikova@sssbrno.cz
www.zemepisnaolympiada.czPřiložené soubory
Bližsí informace k okresnímu kolu (33.00 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Vargová Adriana
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
|
1. |
body: 78.5
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Jaroš Michal
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
2. |
body: 77.0
úspěšný: ano
|
3. |
Vrbová Blanka
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
|
3. |
body: 76.0
úspěšný: ano
|
4. |
Galuška Marek
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
|
4. |
body: 71.0
úspěšný: ano
|
5. |
Seďová Karolína
Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace
|
5. |
body: 67.5
úspěšný: ano
|
6. |
Bejdová Adéla
Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace
|
6. |
body: 63.0
úspěšný: ano
|
7. |
Bílek Viktor
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
7. |
body: 60.5
úspěšný: ano
|
8. |
Baščan Michal
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
8. |
body: 59.5
úspěšný: ano
|
9. |
Jančík Vilém
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
9. |
body: 59.0
úspěšný: ano
|
10. |
Štarha Pavel
Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace
|
10. |
body: 57.0
úspěšný: ano
|
11. |
Kunis David
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
11. |
body: 55.5
úspěšný: ano
|
12. |
Halas Dominik
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
12. |
body: 52.5
úspěšný: ano
|
13. |
Janík Petr
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
|
13. |
body: 41.5
úspěšný: ano
|
14. |
Moučka Vojtěch
Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace
|
14. |
body: 40.5
úspěšný: ano
|
15. |
Valášek Petr
Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistřín, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
15. |
body: 34.5
úspěšný: ano
|
16. |
Kacerová Lily
Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
16. |
body: 30.0
úspěšný: ano
|
17. |
Margetíková Aneta
Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
17. |
body: 27.5
úspěšný: ano
|