školní rok: 2014/2015
kód: A17
Dětská scéna - celostátní přehlídka dětských recitátorů
Brno venkov
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Lucie Malá
Místo konání: Kino Réna, Palackého nám. 12, Ivančice
Termín přihlášek: 02.03.2015
Termín konání: 17.03.2015
Prezence: 8:00 - 9:00
Přiložené soubory
pozvánka s informacemi na OK (570.94 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Bednářová Natálie
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice
|
1. | |
2. |
Kašparovská Adéla
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
2. | |
3. |
Konečná Kateřina
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice
|
3. | |
4. |
Burianková Sára
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
|
- |
slovní: cena poroty
|
5. |
Chotaš Ondřej
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
- | |
6. | Chudáčková Klára | - | |
7. |
Crha Tomáš
Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
- | |
8. |
Císařová Helena
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
- | |
9. |
Daná Simona Pallai
Základní škola a Mateřská škola Bratčice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
- | |
10. |
Drlíková Anna
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
|
- | |
11. |
Holá Natálie
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
|
- | |
12. |
Kašparovská Kateřina
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
|
- | |
13. |
Kellner David
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Drásov, příspěvková organizace
|
- | |
14. |
Kolínková Stella
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
|
- | |
15. |
Králík Ondřej
Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
- | |
16. |
Machala Tadeáš
Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov
|
- |
slovní: cena poroty
|
17. |
Mrkvicová Vendula
Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov
|
- | |
18. |
Nečas Richard
Základní umělecká škola Tišnov, příspěvková organizace
|
- | |
19. |
Novotná Berenika
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
- | |
20. |
Němečková Nikol
Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
- | |
21. |
Pavlíková Tereza
Základní škola a mateřská škola Troubsko, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
- | |
22. |
Petlachová Rozálie
Základní škola a mateřská škola Ochoz u Brna, okres Brno-venkov
|
- | |
23. |
Priknerová Kristina
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
|
- | |
24. |
Stará Barbora
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
|
- |
slovní: cena poroty
|
25. |
Stehlík David
Základní škola Rosice, příspěvková organizace
|
- | |
26. |
Strašák Tomáš
Základní škola, Zbraslav, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
- | |
27. |
Uhlíř Zdeněk
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
|
- | |
28. |
Vernerová Mariola
Základní škola a mateřská škola Těšany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
- |
slovní: cena poroty
|
29. |
Vondráková Barbora
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Drásov, příspěvková organizace
|
- | |
30. |
Vítek Richard
Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
- | |
31. |
Wajda Vojtěch
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
- | |
32. |
Wawraczová Magdaléna
Základní škola a mateřská škola Ochoz u Brna, okres Brno-venkov
|
- | |
33. |
Černohorská Ena
Základní škola a mateřská škola Troubsko, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
- | |
34. |
Řepová Tereza
Základní škola a Mateřská škola Bratčice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
- | |
35. |
Štěpánková Sabina
Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
- | |
36. |
Štěrbová Eliška
Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
- |