školní rok: 2010/2011
kód: A01
Matematická olympiáda
Hodonín
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Místo konání: ZŠ Hodonín, U Červených domků 3206/40
Pořadatel kola: Základní škola a Mateřská škola Kyjov - Bohuslavice, příspěvková organizace města Kyjova
Termín přihlášek: 23.03.2011
Termín konání: 06.04.2011
Prezence: 8.00
Přiložené soubory
Informace k okresnímu kolu (30.00 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Rumíšková Zuzana
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
2. |
Dočkal Petr
Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace
|
3. |
Kučerová Karolína
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
4. |
Jedovnický Lubomír
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
5. |
Měchura Jaromír
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
6. |
Pírek Ondřej
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
|
7. |
Vojtíšková Tereza
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
8. |
Jančová Petra
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
9. |
Bureš Jan
Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace
|
10. | Kusalík Filip |
11. |
Kratochvíla Pavel
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
|
12. | Michna Filip |
13. |
Strachotová Karolína
Základní škola a mateřská škola Jaromíra Hlubíka Lipov, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
14. |
Tomanová Petra
Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace
|
15. |
Šeda Jakub
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
16. |
Bílek Pavel
Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
17. |
Cenek Štěpán
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
18. |
Vavro Jan
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
|
19. |
Vávrová Veronika
ZRUŠENO - Základní škola Újezd, příspěvková organizace města Kyjova
|
20. |
Šimková Kateřina
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
21. |
Jagošová Alžběta
Základní škola a mateřská škola Jaromíra Hlubíka Lipov, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
22. |
Janíček Filip
Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
23. |
Mašindová Lenka
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
24. | Polák Jakub |
25. |
Smaženka Jakub
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
|
26. |
Vaculovičová Aneta
ZRUŠENO - Základní škola Újezd, příspěvková organizace města Kyjova
|
27. |
Všetulová Lenka
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
|
28. | Zalubil Stanislav |
29. |
Buchlovská Kateřina
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
30. | Bystřická Tereza |
31. |
Jež Martin
Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
32. |
Kalinová Nikola
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
|
33. |
Šváb Michal
Základní škola T. G. Masaryka Čejkovice, okres Hodonín
|
34. | Fridrichová Ludmila |
35. | Janošková Jana |
36. |
Váverková Dominika
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
|
37. |
Berčík Martin
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
|
38. |
Jagoš Marek
Základní škola a Mateřská škola Nenkovice, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
39. |
Kočvara Patrik
Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace
|
40. |
Rýpal Matěj
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
41. |
Škrábalová Magdaléna
ZRUŠENO - Základní škola Újezd, příspěvková organizace města Kyjova
|
42. |
Šír Daniel
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
|