školní rok: 2010/2011
kód: A01
Matematická olympiáda
Brno venkov
Podřízená kola
Úroveň: okresní
Místo konání: SVČ Ivančice, ZŠ Tišnov nám. 28. října, G a ZUŠ Šlapanice Riegrova 17
Pořadatel kola: Základní škola a mateřská škola Lažánky, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 06.01.2011
Termín konání: 26.01.2011
Prezence: 8:30 - 9:00, začátek 9:00
Kontaktní osoba: Kontaktní osoba: Kontaktní osoba:
Mgr. Lucie Malá , Mgr. Jaroslava Antošová, Mgr. Zdeněk Sklenář
SVČ Ivančice, ZŠ Tišnov nám. 28. října G a ZUŠ Šlapanice
Komenského nám.7, 66601 Tišnov Riegrova 17
664 91 Ivančice 66451 Šlapanice
Přiložené soubory
pozvánka (121.50 KB)
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Kozumplík Miroslav
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
2. |
Badin Dušan
Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov
|
3. |
Hemala Jakub
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
4. |
Hlávková Ludmila
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
5. |
Sitte Martin
Základní škola a Mateřská škola Podolí, příspěvková organizace
|
6. |
Zoufalý Ondřej
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
|
7. |
Čtverák Adam
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
8. |
Maňas Patrik
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
9. |
Mokrý Rostislav
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
10. |
Pernica Martin
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
11. |
Peterka Ondřej
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
12. |
Šťastný Jakub
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
13. |
Chocholatý Filip
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
14. |
Meixner Jakub
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
15. |
Otáhalíková Eliška
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
16. |
Pekar Jakub
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
|
17. |
Hradilová Klára
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
18. |
Krejčířová Lucie
Základní škola Tvarožná, příspěvková organizace
|
19. |
Štěpánková Adéla
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
20. |
Badinová Štěpánka
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
21. |
Ecstein Jan
Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov
|
22. |
Hasil Petr
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
23. |
Magyar Šimon
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
24. |
Malíková Lucie
Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov
|
25. |
Procházka Jan
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
|
26. |
Čermáková Libuše
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
27. |
Blažek Jan
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
28. |
Dvořák Tomáš
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
29. |
Unčovský Vít
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
30. |
Jandl Michal
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
31. |
Malcánková Kateřina
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
32. |
Maláska Jan
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
33. |
Tran Thuy Linh
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
34. |
Antonínová Dominika
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice
|
35. |
Chylík Zdeněk
Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
36. |
Křivánková Helena
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
37. |
Linhart Karel
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
38. |
Pražák Daniel
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
39. |
Brabcová Jana
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice
|
40. |
Pokorná Klára
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
41. |
Pavlok Martin
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|