školní rok: 2015/2016
kód: A1
Matematická olympiáda
Břeclav
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Michal Rilák
Místo konání: ZŠ Velké Pavlovice, Náměstí 9. května 2, 691 06
Termín přihlášek: 23.03.2016
Termín konání: 05.04.2016
Prezence: 8.00 - 8.45 hod.
Kontaktní osoba: Mgr. Michal Rilák, ZŠ V. Pavlovice, tel. 519428167, e-mail: rilak@seznam.cz
Přiložené soubory
Pokyny k MO 2015-2016.doc (69.50 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Lesovský Tadeáš
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
1. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
2. |
Krška Adam
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
2. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
3. |
Pejchlová Klára
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
|
2. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
4. |
Baránek Tomáš
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
3. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
5. |
Klemeš Jan
Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
4. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
6. |
Rohrerová Adéla
Základní škola Hustopeče, Nádražní 4, okres Břeclav
|
4. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
7. |
Špaček Štěpán
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
4. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
8. |
Jandová Kateřina
Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
9. |
Poláček Jan
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
5. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
10. |
Witpeerd Lukáš
Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče, příspěvková organizace
|
5. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
11. |
Kadlec Adam
Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
6. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
12. |
Němečková Barbora
Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace
|
6. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
13. |
Žluva Vojtěch
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, příspěvková organizace
|
7. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
14. |
Sojková Terezie
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
8. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
15. |
Valíček Jan
Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče, příspěvková organizace
|
8. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
16. |
Čevelík Vít
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, příspěvková organizace
|
8. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
17. |
Galanidisová Petra
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
|
9. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
18. |
Götz David
Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
9. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
19. |
Havlíková Alena
Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
9. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
20. |
Žváčková Simona
Základní škola Hustopeče, Nádražní 4, okres Břeclav
|
9. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
21. |
Mackových Lukáš
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
|
10. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
22. |
Homolová Klára
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
|
11. |
úspěšný: ne
|