školní rok: 2015/2016
kód: A1
Matematická olympiáda
Vyškov
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Blanka Formánková
Místo konání: Maják - středisko volného času Vyškov,
Brněnská 139/7
Pořadatel kola: Maják - středisko volného času Vyškov, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 11.01.2016
Termín konání: 19.01.2016
Prezence: 8.00-8.30 hod
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Mazáč Pavel
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
1. |
body: 24.0
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Zabloudil Radek
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
1. |
body: 24.0
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Zrotal Lukáš
Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
2. |
body: 22.0
úspěšný: ano
|
4.
postup
|
Brázdil Dominik
Základní škola a mateřská škola Šaratice, příspěvková organizace
|
3. |
body: 21.0
úspěšný: ano
|
5.
postup
|
Kupčík Jakub
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
4. |
body: 19.0
úspěšný: ano
|
6.
postup
|
Kubíček Lukáš
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
7. |
Gottwald Vilém
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
6. |
body: 17.0
úspěšný: ano
|
8. |
Brabec Jakub
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
7. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
9. |
Foret Daniel
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
7. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
10. |
Hlaváč Marian
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
7. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
11. |
Veselý Pavel
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
8. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
12. |
Dvořák Antonín
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
9. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
13. |
Rudolfová Pavla
Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
10. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
14. |
Nagy Petr
Základní škola a mateřská škola Brankovice, příspěvková organizace
|
11. |
body: 11.0
úspěšný: ne
|
15. |
Zabloudilová Eva
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
|
11. |
body: 11.0
úspěšný: ne
|
16. |
Vinklárek Radek
Základní škola a mateřská škola Brankovice, příspěvková organizace
|
12. |
body: 10.0
úspěšný: ne
|
17. |
Hrbáčová Adéla
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
|
13. |
body: 9.0
úspěšný: ne
|