školní rok: 2015/2016
kód: A7
Dějepisná olympiáda
Břeclav
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Pavel Kurtin
Místo konání: Duhovka - středisko volného času Břeclav
Lidická 4, 690 02 Břeclav
Pořadatel kola: Duhovka - středisko volného času Břeclav, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 08.01.2016
Termín konání: 18.01.2016
Prezence: 8:00 - 9:00
Garant: PhDr. Lenka Danadová
E-mail: l.danadova@gymik.cz
Přiložené soubory
Propozice (56.30 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Benko David
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
1. |
body: 87.0
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Václavková Kristýna
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
2. |
body: 83.5
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Hájek Patrik
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
3. |
body: 81.5
úspěšný: ano
|
4. |
Novák Patrik
Základní škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
4. |
body: 71.0
úspěšný: ano
|
5. |
Stanzlová Barbora
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
|
5. |
body: 70.5
úspěšný: ano
|
6. |
Nedomová Anna-Marie
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
6. |
body: 70.0
úspěšný: ano
|
7. |
Prokeš Štěpán
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
|
7. |
body: 69.5
úspěšný: ano
|
8. |
Šplíchalová Viktorie
Základní škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
8. |
body: 69.5
úspěšný: ano
|
9. |
Doležal Vojtěch
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
|
9. |
body: 67.5
úspěšný: ano
|
10. |
Strýček Michal
Základní škola T. G. Masaryka Moravský Žižkov, příspěvková organizace
|
10. |
body: 67.0
úspěšný: ano
|
11. |
Hejl Petr
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
11. |
body: 66.0
úspěšný: ano
|
12. |
Horák Martin
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
|
12. |
body: 64.5
úspěšný: ano
|
13. |
Svoboda František
Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace
|
13. |
body: 60.0
úspěšný: ano
|
14. |
Benáček Václav
Základní škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
14. |
body: 58.0
úspěšný: ne
|
15. |
Frommelová Lucie
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
|
15. |
body: 55.5
úspěšný: ne
|
16. |
Machálek Jan
Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
16. |
body: 54.0
úspěšný: ne
|
17. |
Pejchl Lukáš
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
|
17. |
body: 52.0
úspěšný: ne
|
18. |
Barmpakas Athanasios
Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
18. - 19. |
body: 51.5
úspěšný: ne
|
19. |
Klein Robin
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
18. - 19. |
body: 51.5
úspěšný: ne
|
20. |
Dušek Vítězslav
Základní škola T. G. Masaryka Moravský Žižkov, příspěvková organizace
|
20. |
body: 51.0
úspěšný: ne
|
21. |
Adámek Matyáš
Základní škola Tvrdonice, příspěvková organizace
|
21. |
body: 50.5
úspěšný: ne
|
22. |
Kratochvíl Ondřej
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
|
22. |
body: 49.0
úspěšný: ne
|
23. |
Svobodová Barbara
Základní škola Zaječí, okres Břeclav
|
23. |
body: 48.5
úspěšný: ne
|
24. |
Sedláčková Nikola
Základní škola Tvrdonice, příspěvková organizace
|
24. |
body: 48.0
úspěšný: ne
|
25. |
Mušálková Adéla
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
|
25. |
body: 46.5
úspěšný: ne
|
26. |
Svoboda Marek
Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace
|
26. |
body: 45.5
úspěšný: ne
|
27. |
Kachyňa Vít
Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace
|
27. - 28. |
body: 44.0
úspěšný: ne
|
28. |
Ostratický Jakub
Základní škola Moravská Nová Ves, příspěvková organizace
|
27. - 28. |
body: 44.0
úspěšný: ne
|
29. |
Ostratická Klára
Základní škola Moravská Nová Ves, příspěvková organizace
|
29. - 30. |
body: 41.5
úspěšný: ne
|
30. |
Vošvrda Václav
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace
|
29. - 30. |
body: 41.5
úspěšný: ne
|
31. |
Pospíšilová Kristýna
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace
|
31. |
body: 40.5
úspěšný: ne
|
32. |
Koubová Marie
Základní škola T. G. Masaryka Moravský Žižkov, příspěvková organizace
|
32. - 33. |
body: 39.0
úspěšný: ne
|
33. |
Švirga Petr
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace
|
32. - 33. |
body: 39.0
úspěšný: ne
|
34. |
Bartoň Michal
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace
|
34. |
body: 37.5
úspěšný: ne
|
35. |
Carasová Josefína
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, příspěvková organizace
|
35. |
body: 36.0
úspěšný: ne
|
36. |
Kacrová Marie
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace
|
36. |
body: 34.5
úspěšný: ne
|
37. |
Babáčková Barbora
Základní škola Zaječí, okres Břeclav
|
37. |
body: 33.5
úspěšný: ne
|
38. |
Nedzová Kristýna
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, příspěvková organizace
|
38. |
body: 32.0
úspěšný: ne
|
39. |
Dvořáková Veronika
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, příspěvková organizace
|
39. |
body: 27.0
úspěšný: ne
|