školní rok: 2015/2016
kód: A6
Olympiáda v českém jazyce
Brno město
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Zdeňka Antonovičová
Místo konání: SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno
Pořadatel kola: Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 04.01.2016
Termín konání: 09.02.2016
Prezence: 8:00 - 8:30
Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Antonovičová
SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno
tel.: 549 524 124, 723 368 276
e-mail: zdenka@luzanky.cz
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Freibergerová Anna
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
1. |
body: 31.5
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Malingerová Lucie
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
|
2. |
body: 30.5
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Bubeník Michal
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
3. |
body: 30.0
úspěšný: ano
|
4.
postup
|
Geržičáková Michaela
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
4. |
body: 29.5
úspěšný: ano
|
5.
postup
|
Přibáňová Klára
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
5. |
body: 28.5
úspěšný: ano
|
6.
postup
|
Múdra Anna
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
|
6. |
body: 28.0
úspěšný: ano
|
7.
postup
|
Balážik Štěpán
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
7.-9. |
body: 26.5
úspěšný: ano
|
8.
postup
|
Koláčková Marta
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
7.-9. |
body: 26.5
úspěšný: ano
|
9.
postup
|
Procházka Vít
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
7.-9. |
body: 26.5
úspěšný: ano
|
10.
postup
|
Krajčírovičová Lucie
Gymnázium P. Křížkovského s uměleckou profilací, s.r.o.
|
10. |
body: 25.5
úspěšný: ano
|
11. |
Freibergerová Eliška
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
11. |
body: 25.0
úspěšný: ano
|
12. |
Čmelová Klára
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
12. |
body: 24.5
úspěšný: ano
|
13. |
Fajstlová Aneta
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
13. |
body: 24.0
úspěšný: ano
|
14. |
Macholánová Anna
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
|
14. |
body: 23.5
úspěšný: ano
|
15. |
Vejmělková Anna
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
15. |
body: 23.0
úspěšný: ano
|
16. |
Kropáčková Lucie
Církevní střední zdravotnická škola s.r.o.
|
16. |
body: 22.0
úspěšný: ano
|
17. |
Andrla Ondřej
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
17.-19. |
body: 21.5
úspěšný: ano
|
18. |
Kožuská Markéta
Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace
|
17.-19. |
body: 21.5
úspěšný: ano
|
19. |
Ratajová Anna
Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace
|
17.-19. |
body: 21.5
úspěšný: ano
|
20. |
Perutka Tomáš
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
20. |
body: 21.0
úspěšný: ano
|
21. |
Doležalová Tereza
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
|
21.-23. |
body: 20.0
úspěšný: ano
|
22. |
Hrbek Jan
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
21.-23. |
body: 20.0
úspěšný: ano
|
23. |
Střítežská Sára
Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace
|
21.-23. |
body: 20.0
úspěšný: ano
|
24. |
Grombiříková Jana
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
24.-26. |
body: 19.5
úspěšný: ano
|
25. |
Kudličková Kateřina
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
24.-26. |
body: 19.5
úspěšný: ano
|
26. |
Švehlová Marie
Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace
|
24.-26. |
body: 19.5
úspěšný: ano
|
27. |
Šustek Ondřej
EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.
|
27. |
body: 19.0
úspěšný: ano
|
28. |
Bednářová Tereza
Církevní střední zdravotnická škola s.r.o.
|
28. |
body: 18.5
úspěšný: ano
|
29. |
Lónová Barbora
Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace
|
29. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
30. |
Smílková Lenka
Gymnázium J. G. Mendela a jeho zařízení a Základní umělecká škola, školská právnická osoba
|
30. |
body: 17.0
úspěšný: ano
|
31. |
Kos Tomáš
Gymnázium J. G. Mendela a jeho zařízení a Základní umělecká škola, školská právnická osoba
|
31. |
body: 14.5
|
32. |
Dvořák Adam
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
32. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
33. |
Hocková Tereza
AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
|
33. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
34. |
Vystrčil Filip
Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace
|
34. |
body: 9.5
úspěšný: ano
|
35. |
Bělková Anna
Gymnázium Brno, Slovanské náměstí, příspěvková organizace
|
- |
slovní: neúčast v okresním kole
|
36. |
Faltýnková Kateřina
Hotelová škola s.r.o.
|
- |
slovní: neúčast v okresním kole
|
37. |
Figurová Vendula
Hotelová škola s.r.o.
|
- |
slovní: neúčast v okresním kole
|
38. |
Kališová Soňa
Moravské gymnázium Brno s.r.o.
|
- |
slovní: neúčast v okresním kole
|
39. |
Kolářová Adéla
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
|
- |
slovní: neúčast v okresním kole
|
40. |
Kříž David
Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace
|
- |
slovní: neúčast v okresním kole
|
41. |
Pokorná Adéla
Moravské gymnázium Brno s.r.o.
|
- |
slovní: neúčast v okresním kole
|
42. |
Snášel David
AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
|
- |
slovní: neúčast v okresním kole
|
43. |
Tesařová Michaela
EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.
|
- |
slovní: neúčast v okresním kole
|