školní rok: 2015/2016
kód: A8
Zeměpisná olympiáda
Hodonín
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Draha Ševčíková
Místo konání: Základní škola J. A. Komenského Kyjov, Újezd 990
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 02.02.2016
Termín konání: 16.02.2016
Prezence: 7.45 - 8.30
Kontaktní osoba:
Drahomíra Ševčíková, pracoviště Hodonín
tel.: 733 500 822
e-mail: sevcikova@sssbrno.cz
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Vykydal Jan
Základní škola T. G. Masaryka Šardice, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
1. |
body: 71.0
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Randis Nikolas
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
|
2. |
body: 60.0
úspěšný: ano
|
3. |
Trs Ondřej
Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace
|
3. |
body: 59.0
úspěšný: ano
|
4. |
Bureš David
Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace
|
4. |
body: 55.0
úspěšný: ano
|
5. |
Králíková Anna
Základní škola a Mateřská škola Mutěnice, okres Hodonín
|
5. |
body: 51.0
úspěšný: ano
|
6. |
Kočí Jakub
Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
6. |
body: 48.0
úspěšný: ano
|
7. |
Šimeček Vojtěch
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
7. |
body: 47.0
úspěšný: ano
|
8. |
Bezděk Martin
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
8. |
body: 44.5
úspěšný: ano
|
9. | Slezák Jakub | 9. |
body: 44.0
úspěšný: ano
|
10. |
Škultéty Filip
Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
10. |
body: 44.0
úspěšný: ano
|
11. |
Štukavec Libor
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
|
11. |
body: 42.5
úspěšný: ano
|
12. |
Bílíková Šárka
Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace
|
12. |
body: 42.0
úspěšný: ano
|
13. |
Hofírková Karolína
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
|
13. |
body: 39.0
úspěšný: ano
|
14. |
Opavská Denisa
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
|
14. |
body: 36.0
úspěšný: ano
|
15. |
Vykydal Michal
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
|
15. |
body: 34.5
úspěšný: ano
|
16. |
Knotková Andrea
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
16. |
body: 33.5
úspěšný: ano
|
17. |
Toman Jan
Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace
|
17. |
body: 18.5
úspěšný: ano
|