školní rok: 2015/2016 kód: A13

Pythagoriáda

Brno venkov

Podřízená kola

Stav: nominace
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Simona Chabinová
Místo konání: G Tišnov Na Hrádku 20 666 01 Tišnov, G a ZUŠ Šlapanice, Riegrova 17, 664 51 Šlapanice
Termín přihlášek: 25.04.2016
Termín konání: 25.05.2016
Prezence: 11:30-12:00

 Kontaktní osoba:

Mgr. Zdeněk Sklenář, G a ZUŠ Šlapanice, Riegrova17, 664 51 Šlapanice

Mgr. Radka Bochníčková, ZŠ a MŠ TGM Zastávka, U Školy 182, Zastávka

Mgr. Alena Mašková, G Tišnov, Na Hrádku 20, 666 01 Tišnov

Soutěžící

Jméno Pořadí Hodnocení
1. Drozd Vojtěch
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
1.
body: 13.0
úspěšný: ano
2. Hodinský Petr
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
1.
body: 13.0
úspěšný: ano
3. Matulka Radim
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
2.
body: 12.0
úspěšný: ano
4. Burešová Veronika
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
3.
body: 10.0
úspěšný: ano
5. Kampas Ondřej
Základní škola a Mateřská škola, Loděnice, příspěvková organizace
3.
body: 10.0
úspěšný: ano
6. Mecerod Adam 3.
body: 10.0
úspěšný: ano
7. Ondryhalová Jitka
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
3.
body: 10.0
úspěšný: ano
8. Petřivalský Adam
Základní škola Rosice, okres Brno-venkov
3.
body: 10.0
úspěšný: ano
9. Rabovský Vojtěch
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
3.
body: 10.0
úspěšný: ano
10. Scheerová Jana 4.
body: 9.0
úspěšný: ano
11. Šulevka Vladislav
Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
4.
body: 9.0
úspěšný: ano
12. Remešová Alžběta
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
5.
body: 8.0
úspěšný: ne
13. Chaloupka Aleš
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
6.
body: 7.0
úspěšný: ne
14. Foltýnová Anna
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
6.
body: 7.0
úspěšný: ne
15. Heršálek Josef
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
6.
body: 7.0
úspěšný: ne
16. Jelínek David 6.
body: 7.0
úspěšný: ne
17. Kubát František
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
6.
body: 7.0
úspěšný: ne
18. Malášek Jakub
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
6.
body: 7.0
úspěšný: ne
19. Mikesková Karolína 6.
body: 7.0
úspěšný: ne
20. Navrátil Hynek
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
6.
body: 7.0
úspěšný: ne
21. Pražáková Markéta
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
6.
body: 7.0
úspěšný: ne
22. Skoumal Vincenc
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
6.
body: 7.0
úspěšný: ne
23. Tauberová Simona
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
6.
body: 7.0
úspěšný: ne
24. Vitula Petr 6.
body: 7.0
úspěšný: ne
25. Vlach Jakub
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
6.
body: 7.0
úspěšný: ne
26. Brožová Aneta 7.
body: 6.0
úspěšný: ne
27. Buchta Stanislav
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
7.
body: 6.0
úspěšný: ne
28. Dvořák Tobiáš
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
7.
body: 6.0
úspěšný: ne
29. Farkaš Kryštof
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
7.
body: 6.0
úspěšný: ne
30. Frimmelová Jana 7.
body: 6.0
úspěšný: ne
31. Kreuzová Monika 7.
body: 6.0
úspěšný: ne
32. Lemon Filip 7.
body: 6.0
úspěšný: ne
33. Matějka Jiří
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
7.
body: 6.0
úspěšný: ne
34. Pešová Karolína
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
7.
body: 6.0
úspěšný: ne
35. Vyhnalík Ondřej 7.
body: 6.0
úspěšný: ne
36. Řídký Lukáš
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
7.
body: 6.0
úspěšný: ne
37. Ščasný Pavel
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
7.
body: 6.0
úspěšný: ne
38. Baláš Štěpán
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
8.
body: 5.0
úspěšný: ne
39. Chotaš Ondřej
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
8.
body: 5.0
úspěšný: ne
40. Chvátilová Vendula
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
8.
body: 5.0
úspěšný: ne
41. Drcmánek Tomáš
Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
8.
body: 5.0
úspěšný: ne
42. Kryštofová Sofie
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
8.
body: 5.0
úspěšný: ne
43. Kršková Kristýna 8.
body: 5.0
úspěšný: ne
44. Ondruška Kristián
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
8.
body: 5.0
úspěšný: ne
45. Pokorná Dorotea
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
8.
body: 5.0
úspěšný: ne
46. Prokop Ctibor
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
8.
body: 5.0
úspěšný: ne
47. Rotterová Julie 8.
body: 5.0
úspěšný: ne
48. Sedláková Andrea 8.
body: 5.0
úspěšný: ne
49. Straková Aneta
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
8.
body: 5.0
úspěšný: ne
50. Tichý David Christopher
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
8.
body: 5.0
úspěšný: ne
51. Valášek David
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
8.
body: 5.0
úspěšný: ne
52. Čtveráček Lukáš
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
8.
body: 5.0
úspěšný: ne
53. Štěrbová Tereza
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
8.
body: 5.0
úspěšný: ne
54. Šumbera Matěj
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
8.
body: 5.0
úspěšný: ne
55. Chrástová Kamila
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
9.
body: 4.0
úspěšný: ne
56. Chybová Michaela
Základní škola a Mateřská škola, Ostrovačice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 4.0
úspěšný: ne
57. Drlíková Anna
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
9.
body: 4.0
úspěšný: ne
58. Gregůrek Adam
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 4.0
úspěšný: ne
59. Kloboučník Václav
Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 4.0
úspěšný: ne
60. Králík Ondřej
Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 4.0
úspěšný: ne
61. Nevyjel Michal
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 4.0
úspěšný: ne
62. Nosková Zuzana
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
9.
body: 4.0
úspěšný: ne
63. Poláček Martin 9.
body: 4.0
úspěšný: ne
64. Růžička Adam
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
9.
body: 4.0
úspěšný: ne
65. Studený Radek
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 4.0
úspěšný: ne
66. Tešnarová Eliška
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
9.
body: 4.0
67. Veleba Lukáš
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 4.0
úspěšný: ne
68. Veselá Tereza
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 4.0
úspěšný: ne
69. Čapoun Ondřej
Základní škola a Mateřská škola, Ostrovačice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 4.0
úspěšný: ne
70. Širůčková Barbora
Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
9.
body: 4.0
úspěšný: ne
71. Balák Daniel
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Drásov, příspěvková organizace
10.
body: 3.0
úspěšný: ne
72. Bartoň Adam
Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
10.
body: 3.0
úspěšný: ne
73. Bartošíková Terezie
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
10.
body: 3.0
úspěšný: ne
74. Holešínská Iveta 10.
body: 3.0
úspěšný: ne
75. Holánek Petr
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
10.
body: 3.0
úspěšný: ne
76. Konečný Michal 10.
body: 3.0
úspěšný: ne
77. Macek Ondřej
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
10.
body: 3.0
úspěšný: ne
78. Navrátil Dominik
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
10.
body: 3.0
úspěšný: ne
79. Němec David
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
10.
body: 3.0
úspěšný: ne
80. Oborná Adéla
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
10.
body: 3.0
úspěšný: ne
81. Preška Dominik
Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
10.
body: 3.0
úspěšný: ne
82. Rientová Eliška
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
10.
body: 3.0
úspěšný: ne
83. Čaloud Viktor
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
10.
body: 3.0
úspěšný: ne
84. Škvařilová Ludvika 10.
body: 3.0
úspěšný: ne
85. Hamřík Adam
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
11.
body: 2.0
úspěšný: ne
86. Klein David 11.
body: 2.0
úspěšný: ne
87. Kubica Vincent
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
11.
body: 2.0
úspěšný: ne
88. Lajcmanová Anna
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Drásov, příspěvková organizace
11.
body: 2.0
úspěšný: ne
89. Morcinek Jiří
Základní škola Měnín, okres Brno-venkov
11.
body: 2.0
úspěšný: ne
90. Novotná Štěpánka
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
11.
body: 2.0
úspěšný: ne
91. Pink Tomáš
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
11.
body: 2.0
úspěšný: ne
92. Sajvaldová Libuše
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
11.
body: 2.0
úspěšný: ne
93. Sklenářová Petra
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
11.
body: 2.0
úspěšný: ne
94. Vodičková Veronika
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
11.
body: 2.0
úspěšný: ne
95. Zábranský Radim
Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
11.
body: 2.0
úspěšný: ne
96. Dundáček Filip
Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
12.
body: 1.0
úspěšný: ne
97. Hedbávná Martina
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
12.
body: 1.0
úspěšný: ne
98. Konečný Josef
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
12.
body: 1.0
úspěšný: ne
99. Liška Matěj
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
12.
body: 1.0
úspěšný: ne
100. Alan Matyáš
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
-
101. Bednařík Maxim -
102. Doležal Ondřej
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
-
103. Fialová Kamila -
104. Janků Dominik
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
-
105. Jurná Aneta
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
-
106. Zářecký Jan
Základní škola a mateřská škola Těšany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-