školní rok: 2015/2016
kód: A13
Pythagoriáda
Břeclav
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Vlastimil Fadrný
Místo konání: Dům školství Břeclav
Pořadatel kola: Duhovka - středisko volného času Břeclav, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 10.05.2016
Termín konání: 24.05.2016
Prezence: 8:00 - 9:00
Garant: Mgr. Vlastimil Fadrný
E-mail: vfadrny@slovacka.cz
Postupový klíč do okresního kola:
Postupují nejlepší tři ze školního kola, musí však mít 10 a více bodů. Pokud má nejlepší řešitel školního kola méně než 10 bodů, postupuje pouze jeden.
Přiložené soubory
Propozice (152.63 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Chlumecký Jan
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
1. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
2. |
Džuna Matthias Thomas
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
|
2. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
3. |
Götzová Glorie
Základní škola Tvrdonice, příspěvková organizace
|
3. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
4. |
Panáček Tomáš
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace
|
3. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
5. |
Vymazalová Jana
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
|
3. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
6. |
Šmíd Jakub
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
3. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
7. |
Florus Ondřej
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace
|
4. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
8. |
Hoang Anh Vu
Základní škola Břeclav, Komenského 2, příspěvková organizace
|
4. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
9. |
Krušinová Veronika
Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče, příspěvková organizace
|
4. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
10. |
Kukliš Filip
Základní škola Břeclav, Na Valtické 31A, příspěvková organizace
|
4. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
11. |
Šebestová Eliška
Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
4. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
12. |
Gabrhelová Anežka
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
5. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
13. |
Hřebačka Jakub
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
|
5. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
14. |
Petrla Marek
Základní škola Tvrdonice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
15. |
Vaculík Martin
Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče, příspěvková organizace
|
5. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
16. |
Valentová Eliška
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
5. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
17. |
Jurkovičová Anna
Základní škola Podivín, příspěvková organizace
|
6. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
18. |
Oulehla Lukáš
Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče, příspěvková organizace
|
6. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
19. |
Vajbar Jakub
Základní škola Břeclav, Komenského 2, příspěvková organizace
|
6. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
20. |
Doleželová Anna
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
7. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
21. |
Kuzma David
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace
|
7. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
22. |
Rauš Adam
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
|
7. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
23. |
Furchová Aneta
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
|
8. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
24. |
Helešic Michal
Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
8. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
25. |
Hicl Filip
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
|
8. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
26. |
Hádlík Martin
Základní škola Velké Pavlovice okres Břeclav, příspěvková organizace
|
8. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
27. |
Mitášová Soňa
Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
8. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
28. |
Amálie Salajková
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
9. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
29. |
Hodovská Klára
Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
9. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
30. |
Kolínková Kateřina
Základní škola a Mateřská škola Dolní Dunajovice, příspěvková organizace
|
9. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
31. |
Mereda Jakub
Základní škola Břeclav, Na Valtické 31A, příspěvková organizace
|
9. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
32. |
Stukalov Stěpan Sergejevič
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, příspěvková organizace
|
9. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
33. |
Vojtěch Bystřický
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
|
9. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
34. |
Šálková Kateřina
Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
9. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
35. |
Homola Denis
Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
10. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
36. |
Kratochvíl Vojtěch
Základní škola a Mateřská škola Dolní Dunajovice, příspěvková organizace
|
10. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
37. |
Kraus Madeleine Ema
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
10. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
38. |
Novotná Barbora
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
|
10. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
39. |
Novotná Ivana
Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace
|
10. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
40. |
Novák Martin
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
10. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
41. |
Slavíková Anna Maria
Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace
|
10. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
42. |
Svoboda Petr
Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace
|
10. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
43. |
Turček Adrián
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, příspěvková organizace
|
10. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
44. |
Šebesta Trang Tuan
Základní škola Hustopeče, Nádražní 4, okres Břeclav
|
10. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
45. |
Rabovská Lucie
Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace
|
11. |
úspěšný: ne
|
46. |
Tůmová Denisa
Základní škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
11. |
úspěšný: ne
|