školní rok: 2015/2016
kód: A13
Pythagoriáda
Brno město
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Zdeňka Antonovičová
Místo konání: ZŠ Křídlovická 30 b, Brno
Termín přihlášek: 09.03.2016
Termín konání: 23.03.2016
Prezence: 13:30
Kontaktní osoba:
RNDr. Jarmila Bavlnková
ZŠ Křídlovická 30b, Brno
e-mail: jbavlnkova@zskridlovicka.cz
Děkujeme všem školám, které v termínu zaregistrovaly své žáky a zapsaly body získané ve školním kole.
Do okresního kola postupují žáci, kteří se školním kole získali 11 a více bodů. Do okresního kola prosím vyšlete pouze žáky se stanoveným počtem bodů. Děkuji.
Přiložené soubory
Harmonogram matematických soutěží (49.00 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Dvořáček Michal
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
1. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
2. |
Dědičová Emma
Základní škola a mateřská škola Brno, Blanenská 1, příspěvková organizace
|
1. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
3. |
Faja Vilém
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
1. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
4. |
Jurtíková Zuzana
Základní škola, Brno, Krásného 24
|
1. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
5. |
Krejčí Tereza
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3, příspěvková organizace
|
1. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
6. |
Materna Richard
Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace
|
1. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
7. |
Mácalová Soňa
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
|
1. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
8. |
Poláček Marek
Masarykova základní škola, Brno, Kamenačky 3591/4
|
1. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
9. |
Pěchová Anna
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
1. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
10. |
Svoboda Šimon
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
1. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
11. |
Tran Tina
Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace
|
1. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
12. |
Tuček Jan Adam
Základní škola, Brno, Krásného 24
|
1. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
13. |
Čížková Kateřina
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
1. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
14. |
Chu Hai Anh
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
15. |
Dohnal Štěpán
Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
16. |
Fakus Jan-Pavel
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
17. |
Filip Bernard
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
18. |
Glozar Petr
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
19. |
Gombík Gabriel
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
20. |
Kancler Viktor
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
21. |
Klvačová Anna
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
22. |
Kroupová Michaela
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
23. |
Lindnerová Anna
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
24. |
Muller Mikuláš
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
25. |
Nastálek Tomáš
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
26. |
Nekuda Erik
Základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
27. |
Provazníková Marie
Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
28. |
Rosenberg Patrik
Základní škola Brno, Tuháčkova 25, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
29. |
Schlaghamerská Iva
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
30. |
Slavata Adam
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
31. |
Steinmetzová Martina
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
32. |
Tajovský Matěj
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
33. |
Večeřák Šimon
Základní škola Brno, nám. Míru 3, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
34. |
Zonygová Eliška
Základní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizace
|
2. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
35. |
Barteček Tomáš
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
36. |
Bauerová Veronika
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
37. |
Boucník Martin
Základní škola a mateřská škola Brno, Blanenská 1, příspěvková organizace
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
38. |
Chroustová Michaela
Soukromá základní škola Lesná s.r.o.
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
39. |
Damborská Dominika
Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
40. |
Drtilová Ema
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
41. |
Dvořák David
Základní škola, Brno, Krásného 24
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
42. |
Hála Jakub
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
43. |
Kolman Ivan
Základní škola, Brno, Kneslova 28, příspěvková organizace
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
44. |
Kramná Alžběta
Základní škola Brno, Horní 16, příspěvková organizace
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
45. |
Lepka Matyáš
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
46. |
Lukavský Vojtěch
Soukromá základní škola Lesná s.r.o.
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
47. |
Melnikov Roman
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
48. |
Miková Lenka
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
49. |
Rousová Anna
Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
50. |
Rytíř Vít
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
51. |
Stoican Tudor Alexandru
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
52. |
Vostal Tomáš
Základní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizace
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
53. |
Šenk Ondřej
Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
54. |
Šimíček Oliver
Základní škola Brno, nám. Míru 3, příspěvková organizace
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
55. |
Šlégr Patrik
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3, příspěvková organizace
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
56. |
Šmak Karel
Základní škola, Brno, Svážná 9, příspěvková organizace
|
3. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
57. |
Chlumská Eliška
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
58. |
Cikánková Anita Klára
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
59. |
Hanák Ondřej
Základní škola, Brno, Gajdošova 3
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
60. |
Jurášek Radim
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
61. |
Kvíčalová Josefína
Základní škola Brno, nám. Míru 3, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
62. |
Křetínský Štěpán
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
63. |
Machek William
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
64. |
McSweeney David
Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
65. |
Nquyen Mai Thanh Tu
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
66. |
Němeček Martin
Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
67. |
Ovečková Veronika
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
68. |
Podešvová Barbora
Základní škola Brno, Horní 16, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
69. |
Puchýř David
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
70. |
Sadovský Miroslav
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
71. |
Sobotíková Zuzana
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
72. |
Sochorec Martin
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
73. |
Urbánek Dominik
Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
74. |
Vostal Daniel
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
75. |
Ševelová Anna
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
4. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
76. |
Adam Filip
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace
|
5. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
77. |
Drga Jakub
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
5. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
78. |
Hrnčířová Ráchel
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
|
5. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
79. |
Hub Šimon
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
5. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
80. |
Jelínek Ondřej
Soukromá základní škola Lesná s.r.o.
|
5. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
81. |
Kalný Jan
Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace
|
5. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
82. |
Klimpar Filip
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
5. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
83. |
Vondráček Adam
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
5. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
84. |
Wochová Petra
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
5. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
85. |
Šebesta Jakub
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
5. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
86. |
Blažková Lucie
Soukromá základní škola Lesná s.r.o.
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
87. |
Chu Mai Anh
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
88. |
David Marek
Základní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
89. |
Daňková Barbora
Základní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
90. |
Doupovec Vít
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
91. |
Galetová Adina
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
92. |
Gruber Lukáš
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
93. |
Hrnčárek Adam
Základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
94. |
Jurásek Tomáš
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
95. |
Kosourová Barbora
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
96. |
Kostelan Ladislav
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
97. |
Pokorná Daniela
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
98. |
Pokorný Matěj
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
99. |
Seiterová Jolana
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
100. |
Strapáč Ondřej
Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
101. |
Voslář Filip
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
102. |
Šustková Karolína
Soukromá základní škola Lesná s.r.o.
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
103. |
Šustrová Tereza
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
104. |
Šťastný Petr
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
6. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
105. |
Cihlář Matěj
Základní škola Brno, Tuháčkova 25, příspěvková organizace
|
7. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
106. |
Dvořáček Martin
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
7. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
107. |
Fojtíková Lucie
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
7. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
108. |
Halas Šimon
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
|
7. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
109. |
Hodečková Nela
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
7. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
110. |
Horáček Matěj
Základní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizace
|
7. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
111. |
Juračková Ela
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
7. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
112. |
Koksová Natálie
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
7. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
113. |
Prášek Václav
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
7. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
114. |
Tran Josef
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
7. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
115. |
Tran Adam
Základní škola, Brno, Kneslova 28, příspěvková organizace
|
7. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
116. |
Baranová Simona
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
8. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
117. |
Esterková Veronika
Základní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizace
|
8. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
118. |
Hrabovský Šimon
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
8. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
119. |
Minarik Martin
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace
|
8. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
120. |
Švejcarová Barbora
Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29, příspěvková organizace
|
8. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
121. |
Nováčková Klára
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
9. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
122. |
Otto Kollár
Základní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace
|
9. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
123. |
Kaliničová Tereza
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
10. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
124. |
Šoukalová Tereza
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
10. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
125. | Suchánek Martin | 11. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
126. |
Milichovský Tadeáš
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
12. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
127. |
Vávra Martin
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
12. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
128. |
Zadubanová Aneta
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
12. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
129. |
Lang Radek
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
- |
body: 10.0
slovní: mimo soutěž
úspěšný: ano
|
130. |
Makovský Jiří
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
|
- |
body: 11.0
slovní: mimo soutěž
úspěšný: ano
|