školní rok: 2015/2016
kód: A13
Pythagoriáda
Břeclav
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Vlastimil Fadrný
Místo konání: Dům školství Břeclav
Pořadatel kola: Duhovka - středisko volného času Břeclav, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 10.05.2016
Termín konání: 24.05.2016
Prezence: 8:00 - 9:00
Garant: Mgr. Vlastimil Fadrný
E-mail: vfadrny@slovacka.cz
Postupový klíč do okresního kola:
Postupují nejlepší tři ze školního kola, musí však mít 10 a více bodů. Pokud má nejlepší řešitel školního kola méně než 10 bodů, postupuje pouze jeden.
Přiložené soubory
Propozice (152.63 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Čech Lubor
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
1. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
2. |
Šálek Martin
Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
1. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
3. |
Kamenský David
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
2. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
4. |
Novák Patrik
Základní škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
2. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
5. |
Černák Filip
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
2. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
6. |
Černý Mikuláš
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
2. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
7. |
Baják Tomáš
Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace
|
3. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
8. |
Juráš Daniel
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
3. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
9. |
Peš Lubomír
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
|
3. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
10. |
Vodák Jakub
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
3. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
11. |
Juračka Matěj
Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace
|
4. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
12. |
Kratochvíl Ondřej
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
|
4. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
13. |
Svoboda Marek
Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace
|
4. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
14. |
Vymazal Jan
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
|
4. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
15. |
Balota Marek
Základní škola Podivín, příspěvková organizace
|
5. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
16. |
Fíža David
Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
5. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
17. |
Jurkovič Martin
Základní škola Podivín, příspěvková organizace
|
5. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
18. |
Slavík Ondřej
Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
19. |
Sokolář Petr
Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče, příspěvková organizace
|
5. |
body: 9.0
úspěšný: ano
|
20. |
Holásková Karolína
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
6. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
21. |
Křivák Michael
Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
6. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
22. |
Macík Jan
Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace
|
6. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
23. |
Říha Zdeněk Lev
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
6. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
24. |
Gabriel Jan
Základní škola Lednice, okres Břeclav
|
7. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
25. |
Smutný Josef
Základní škola Podivín, příspěvková organizace
|
7. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
26. |
Zapletal Adam
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
|
7. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
27. |
Češka Denis
Základní škola Lednice, okres Břeclav
|
7. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
28. |
Špaček Jonáš
Základní škola Hustopeče, Nádražní 4, okres Břeclav
|
8. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
29. |
Jilčík Jan
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
|
9. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
30. |
Koutný Michael
Základní škola a Mateřská škola Dolní Dunajovice, příspěvková organizace
|
9. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
31. |
Gožďálová Sára
Základní škola a Mateřská škola Dolní Dunajovice, příspěvková organizace
|
10. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
32. |
Jelínková Klára
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
|
10. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
33. |
Vykydalová Eliška
Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
10. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
34. |
Kellnerová Josefína
Základní škola a Mateřská škola Dolní Dunajovice, příspěvková organizace
|
11. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|