školní rok: 2015/2016
kód: A13
Pythagoriáda
Vyškov
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Blanka Formánková
Místo konání: Maják - středisko volného času Vyškov, Brněnská 139/7
Pořadatel kola: Maják - středisko volného času Vyškov, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 10.05.2016
Termín konání: 18.05.2016
Prezence: 7:30 - 9.00 hod
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Kolařík Vojtěch
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
1. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
2. |
Ludrovan Tomáš
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
2. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
3. |
Matulová Veronika
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
3. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
4. |
Preisová Klára
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
3. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
5. |
Trhlík Radim
Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
3. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
6. |
Mach Martin
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
4. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
7. |
Šutera Miroslav
Základní škola a mateřská škola Šaratice, příspěvková organizace
|
4. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
8. |
Nechanická Gabriela
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
|
5. |
body: 10.0
úspěšný: ne
|
9. |
Skácelová Eliška
Základní škola Ivanovice na Hané, okres Vyškov
|
5. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
10. |
Vinkler Tomáš
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
5. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
11. |
Graclík Jan
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
6. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
12. |
Micka Vojtěch
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
6. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
13. |
Červinková Adéla
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
6. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
14. |
Hrabovský Jiří
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
7. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
15. |
Kocourková Eliška
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
7. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
16. |
Čapla Jáchym
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
7. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
17. |
Facková Anna
Základní škola a mateřská škola Brankovice, příspěvková organizace
|
8. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
18. |
Jelínková Adéla
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
8. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
19. |
Kristýna Křehlíková
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
|
8. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
20. |
Machorek Martin
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
8. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
21. |
Mátlová Renata
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
9. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
22. |
Planička Martin
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
|
9. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
23. |
Zimmer Filip
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
|
9. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
24. |
Kuncová Martina
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
10. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
25. |
Pěkná Natália
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
10. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
26. | Vojtková Alžběta | 10. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
27. |
Vašíček Michal
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
11. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|