školní rok: 2015/2016
kód: A5
Soutěž v cizím jazyce - angličtina
Brno město
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Zdeňka Antonovičová
Místo konání: SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno
Pořadatel kola: Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 02.02.2016
Termín konání: 16.02.2016
Prezence: 8:00 - 8:30
Kontaktní osoba:
Mgr. Zdeňka Antonovičová
SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno
tel.: 549 524 124, 723 368 276
e-mail: zdenka@luzanky.cz
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Přikryl Tim
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
1. |
body: 67.0
úspěšný: ano
|
2. |
Giačová Laura
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
2. |
body: 66.0
úspěšný: ano
|
3. |
Kupčík Jakub
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
3. |
body: 65.0
úspěšný: ano
|
4. |
Čepera Matěj
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
|
4. |
body: 62.0
úspěšný: ano
|
5. |
Rodriguez Max
Základní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace
|
5. |
body: 58.0
úspěšný: ano
|
6. |
Banda Dennis
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
6. |
body: 52.0
úspěšný: ano
|
7. |
Antovski Nikola
Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace
|
7. |
body: 49.0
úspěšný: ano
|
8. |
Orbanová Aneta
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
8. |
body: 48.0
úspěšný: ano
|
9. |
Cosansel Nicole
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
9. |
body: 46.0
úspěšný: ano
|
10. |
Hrubá Kristýna
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
|
9. |
body: 46.0
úspěšný: ano
|
11. |
Frgala Antonín
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
11. |
body: 45.0
úspěšný: ano
|
12. |
Hlaváčková Eliška
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3, příspěvková organizace
|
12. |
body: 44.0
úspěšný: ano
|
13. |
Řehoř Pavel
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
|
13. |
body: 42.0
úspěšný: ano
|
14. |
Šmídová Vendula
Základní škola, Brno, Svážná 9, příspěvková organizace
|
13. |
body: 42.0
úspěšný: ano
|
15. |
Pešinová Šárka
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
|
15. |
body: 41.0
úspěšný: ano
|
16. |
Dráždil Michal
Základní škola, Brno, Gajdošova 3
|
16. |
body: 40.0
úspěšný: ano
|
17. |
Stefanov Svetoslav Asenov
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace
|
17. |
body: 37.0
úspěšný: ano
|
18. |
Gregorová Kristýna
Základní škola, Brno, Kneslova 28, příspěvková organizace
|
18. |
body: 36.0
úspěšný: ano
|
19. |
Šinogl Matěj
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
19. |
body: 35.0
úspěšný: ano
|
20. |
Smrček Patrik
Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace
|
20. |
body: 34.0
úspěšný: ano
|
21. |
Vichtová Anna
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace
|
21. |
body: 28.0
úspěšný: ano
|
22. |
Knapová Hana
Základní škola Brno, Bednářova 28, příspěvková organizace
|
22. |
body: 27.0
úspěšný: ano
|
23. |
Kopecká Petra
Základní škola Brno, Horácké náměstí 13, příspěvková organizace
|
23. |
body: 25.0
úspěšný: ano
|
24. |
Shymonová Veronika
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
|
24. |
body: 24.0
úspěšný: ano
|