školní rok: 2015/2016
kód: A5
Soutěž v cizím jazyce - angličtina
Hodonín
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Draha Ševčíková
Místo konání: Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola Hodonín, Legionářů 813/1
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 29.01.2016
Termín konání: 11.02.2016
Prezence: 7.45 - 8.30
Kontaktní osoba:
Drahomíra Ševčíková, pracoviště Hodonín
tel.: 733 500 822
e-mail: sevcikova@sssbrno.cz
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Slaninová Ema
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
1. |
body: 84.0
úspěšný: ano
|
2. |
Vašinová Marie
Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace
|
2. |
body: 72.0
úspěšný: ano
|
3. |
Svoboda Richard
Základní škola a Mateřská škola Jaroslava Dobrovolského, Lužice, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
3. |
body: 67.0
úspěšný: ano
|
4. |
Hanák Jindřich
Základní škola Dubňany, příspěvková organizace
|
4. |
body: 66.0
úspěšný: ano
|
5. |
Kacerová Lily
Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
5. |
body: 65.0
úspěšný: ano
|
6. |
Vrbová Blanka
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
|
6. |
body: 63.0
úspěšný: ano
|
7. |
Kočičková Adéla
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
|
7. |
body: 59.0
úspěšný: ano
|
8. |
Nespor Rebecca
Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace
|
8. |
body: 54.0
úspěšný: ano
|
9. |
Fianta Milan
Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
9. |
body: 51.0
úspěšný: ano
|
10. |
Fučková Eva
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
|
10. |
body: 50.0
úspěšný: ano
|
11. |
Juříková Sabina
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
|
11. |
body: 49.0
úspěšný: ano
|
12. |
Kröner Martin
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
|
12. |
body: 48.0
úspěšný: ano
|
13. |
Minaříková Agáta
Základní škola Kuželov, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
13. |
body: 46.0
úspěšný: ano
|
14. |
Menšík Vojtěch
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
14. |
body: 44.0
úspěšný: ano
|
15. |
Veselková Eliška
Základní škola T. G. Masaryka Šardice, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
15. |
body: 39.0
úspěšný: ano
|
16. |
Trsová Aneta
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
16. |
body: 38.0
úspěšný: ano
|