školní rok: 2015/2016
kód: A5
Soutěž v cizím jazyce - angličtina
Brno venkov
Podřízená kola
Stav: nominace
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Simona Chabinová
Místo konání: ZŠ Modřice, Benešova 332, Modřice
Termín přihlášek: 05.02.2016
Termín konání: 24.02.2016
Prezence: 8:00-9:00
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Matyášová Anna
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
1. |
body: 27.0
úspěšný: ano
|
2. |
Havel Marek
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
2. |
body: 26.5
úspěšný: ano
|
3. |
Fojtů Ondřej
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
3. |
body: 26.0
úspěšný: ano
|
4. |
Dobrovolná Natálie
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
4. |
body: 25.0
úspěšný: ano
|
5. |
Pešl Adam
Základní škola a mateřská škola Těšany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
5. |
body: 24.0
úspěšný: ano
|
6. |
Paruch Lukáš
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
|
6. |
body: 22.5
úspěšný: ano
|
7. |
Forman Jakub
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
|
7.-9. |
body: 19.0
úspěšný: ano
|
8. |
Krček Roman
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
7.-9. |
body: 19.0
úspěšný: ano
|
9. |
Linhartová Iva
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
7.-9. |
body: 19.0
úspěšný: ano
|
10. |
Okruhlica Tomáš
Základní škola Zbýšov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
10. |
body: 17.5
úspěšný: ano
|
11. |
Mažgút Michael
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
|
11. |
body: 17.0
úspěšný: ano
|
12. |
Pařízková Sabina
Základní škola a Mateřská škola Nedvědice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
12. |
body: 16.5
úspěšný: ano
|
13. |
Tichá Anna
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
13. |
body: 16.0
úspěšný: ano
|
14. |
Bušina Zdeněk
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Drásov, příspěvková organizace
|
14.-15. |
body: 12.5
úspěšný: ano
|
15. |
Dlouhá Klára
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
14.-15. |
body: 12.5
úspěšný: ano
|
16. |
Kadlecová Alžběta
Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
16. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
17. |
Brandejs Dominik
Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
|
17. |
body: 9.5
úspěšný: ano
|