školní rok: 2015/2016
kód: A1
Matematická olympiáda
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
Stav: uzavřeno
Úroveň: školní
Koordinátor kola: Viktor Ježek
Místo konání: domácí kolo
Pořadatel kola: Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
Termín přihlášek:
Termín konání:
Prezence:
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Auda Michael
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Bartoš Martin
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Blatný Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
4.
postup
|
Blažková Markéta
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
5.
postup
|
Blažík Vojtěch
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
6.
postup
|
Brýdl Ondřej
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
7.
postup
|
Chlebovský Tomáš
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
8.
postup
|
Chromá Berenika
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
9.
postup
|
Dlabola Jakub
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
10.
postup
|
Dostál Jakub
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
11.
postup
|
Erbes Filip
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
12.
postup
|
Gbelec Martin
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
13.
postup
|
Haltmar Adam
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
14.
postup
|
Havránek Mirek
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
15.
postup
|
Herman Jaroslav
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
16.
postup
|
Janáček Václav
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
17.
postup
|
Jeřábek Michal
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
18.
postup
|
Kapusta Filip
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
19.
postup
|
Klíčník Vladimír
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
20.
postup
|
Komanec Jeroným
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
21.
postup
|
Krejsa Vojtěch Richard
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
22.
postup
|
Král Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
23.
postup
|
Krůtová Anna
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
24.
postup
|
Lukašík David
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
25.
postup
|
Materna Viktor
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
26.
postup
|
Müller Lukáš
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
27.
postup
|
Nanjo Tadeáš
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
28.
postup
|
Navrátil Filip
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
29.
postup
|
Nguyen Thuc Cong Tuan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
30.
postup
|
Novotná Jana
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
31.
postup
|
Perout Daniel
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
32.
postup
|
Podroužek Jan Vladimír
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
33.
postup
|
Punčochářová Anna
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
34.
postup
|
Richter Martin
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
35.
postup
|
Rádl Jakub
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
36.
postup
|
Strnad Michal
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
37.
postup
|
Tešnar Michal
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
38.
postup
|
Trubačík Jan
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
39.
postup
|
Večeřová Alena
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
40.
postup
|
Vondrášek Jakub
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
41.
postup
|
Young Edward
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
42.
postup
|
Zamazal Kryštof
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
43.
postup
|
Zvoníček Václav
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
44.
postup
|
Záboj Jakub
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|
45.
postup
|
Česalová Barbora
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
- |
úspěšný: ano
|