školní rok: 2016/2017 kód: A1

Matematická olympiáda

kategorie:

Brno venkov

Podřízená kola

Stav: nominace
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Simona Chabinová
Místo konání: SVČ Ivančice, Zemědělská 2, 664 91 Ivančice G a ZUŠ Šlapanice, Riegrova 17, 664 51 Šlapanice ZŠ Tišnov, nám. 28. října 1708, 666 01 Tišnov
Termín přihlášek: 10.01.2017
Termín konání: 24.01.2017
Prezence: 8:30-9:00

 Kontaktní osoba:

Romana Bazalová, SVČ Ivančice, Zemědělská 2, 664 91 Ivančice

Mgr. Zdeněk Sklenář, G a ZUŠ Šlapanice, Riegrova 17, 664 51 Šlapanice

Mgr. Laďka Plíšková, ZŠ Tišnov, nám. 28. října 1708, 666 01 Tišnov

Odkaz na stránky soutěže  www.math.muni.cz/mo

Soutěžící

Jméno Pořadí Hodnocení
1. Poláčková Eliška
Základní škola a mateřská škola Sivice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
1.
body: 18.0
úspěšný: ano
2. Šicner Matěj
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
2.
body: 17.0
úspěšný: ano
3. Machourek Jan
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
3.
body: 16.0
úspěšný: ano
4. Řídký Radek 3.
body: 16.0
úspěšný: ano
5. Žalud Adam
Základní škola Vladimíra Menšíka Ivančice, okres Brno-venkov
3.
body: 16.0
úspěšný: ano
6. Otoupal Dominik
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
4.
body: 14.0
úspěšný: ano
7. Novák Milan
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
5.
body: 13.0
úspěšný: ano
8. Oblouk Martin
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
5.
body: 13.0
úspěšný: ano
9. Kettmannová Lea
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
6.
body: 12.0
úspěšný: ano
10. Pikulová Monika
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
6.
body: 12.0
úspěšný: ano
11. Seyčková Tereza
Základní škola a mateřská škola Babice nad Svitavou
6.
body: 12.0
úspěšný: ano
12. Trnková Anna
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
6.
body: 12.0
úspěšný: ano
13. Hrdličková Tereza
Základní škola a Mateřská škola Podolí, příspěvková organizace
7.
body: 11.0
úspěšný: ano
14. Kadlečíková Helena
Základní škola Moravany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
7.
body: 11.0
úspěšný: ano
15. Kostková Michaela
Základní škola a Mateřská škola Nedvědice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
7.
body: 11.0
úspěšný: ano
16. Krištof Lukáš
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
7.
body: 11.0
úspěšný: ano
17. Lejdar David
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
7.
body: 11.0
úspěšný: ano
18. Pavlíková Veronika
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
7.
body: 11.0
úspěšný: ano
19. Štěpánková Zdeňka
Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
7.
body: 11.0
úspěšný: ano
20. Bubeníková Tereza
Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace
8.
body: 10.0
úspěšný: ano
21. Bílá Markéta
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
8.
body: 10.0
úspěšný: ano
22. Hochmanová Kateřina
Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace
8.
body: 10.0
úspěšný: ano
23. Hofmanová Veronika
Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov
8.
body: 10.0
úspěšný: ano
24. Kurečková Klára
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
8.
body: 10.0
úspěšný: ano
25. Kureš Michael
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
8.
body: 10.0
úspěšný: ano
26. Laštůvková Lucie
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
8.
body: 10.0
úspěšný: ano
27. Ondráček Vojtěch
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
8.
body: 10.0
úspěšný: ano
28. Pauk Petr
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
8.
body: 10.0
úspěšný: ano
29. Rychlý Jindřich
Základní škola a Mateřská škola Vranov, okres Brno-venkov
8.
body: 10.0
úspěšný: ano
30. Tran Duc Anh
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
8.
body: 10.0
úspěšný: ano
31. Blahová Ema
Základní škola Moravany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 9.0
úspěšný: ano
32. Bábor Martin
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
9.
body: 9.0
úspěšný: ano
33. Canová Kamila
Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 9.0
úspěšný: ano
34. Darmovzalová Anna
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 9.0
úspěšný: ano
35. Dlouhá Nela
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 9.0
úspěšný: ano
36. Drdla Adam
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 9.0
úspěšný: ano
37. Dvořáková Zuzana
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 9.0
úspěšný: ano
38. Gibalová Anna
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 9.0
úspěšný: ano
39. Hladík Viktor
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 9.0
úspěšný: ano
40. Kristová Klára
Základní škola Mokrá, okres Brno-venkov
9.
body: 9.0
úspěšný: ano
41. Mošna Martin
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
9.
body: 9.0
úspěšný: ano
42. Skoumalová Jolana
Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov
9.
body: 9.0
úspěšný: ano
43. Svobodová Klára
Základní škola, Kuřim, Jungmannova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
9.
body: 9.0
úspěšný: ano
44. Vitulová Barbora
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 9.0
úspěšný: ano
45. Šelleová Michaela 9.
body: 9.0
úspěšný: ano
46. Šlechtická Kateřina
Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
9.
body: 9.0
úspěšný: ano
47. Švendová Kamila
Základní škola a mateřská škola Babice nad Svitavou
9.
body: 9.0
úspěšný: ano
48. Belušková Nela
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
10.
body: 8.0
úspěšný: ne
49. Hrozek David
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
10.
body: 8.0
úspěšný: ne
50. Hájková Anna
Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
10.
body: 8.0
úspěšný: ne
51. Korábečná Lenka
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
10.
body: 8.0
úspěšný: ne
52. Kročová Abigail
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
10.
body: 8.0
úspěšný: ne
53. Kubíčková Romana
Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov
10.
body: 8.0
úspěšný: ne
54. Pikula Lukáš
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
10.
body: 8.0
úspěšný: ne
55. Ryšavý Adam
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
10.
body: 8.0
úspěšný: ne
56. Bočková Laura
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
11.
body: 7.0
úspěšný: ne
57. Dobeš Ondřej
Základní škola a Mateřská škola Vranov, okres Brno-venkov
11.
body: 7.0
úspěšný: ne
58. Dolníček Tomáš 11.
body: 7.0
úspěšný: ne
59. Krapková Natálie
Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
11.
body: 7.0
úspěšný: ne
60. Kroutil Vítek
Základní škola Rosice, okres Brno-venkov
11.
body: 7.0
úspěšný: ne
61. Frank Adam
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
12.
body: 6.0
úspěšný: ne
62. Jonášová Adéla 12.
body: 6.0
63. Konvalinová Žaneta
Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
12.
body: 6.0
úspěšný: ne
64. Matyášová Klára
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
12.
body: 6.0
úspěšný: ne
65. Radovan Němec
Základní škola a mateřská škola Babice nad Svitavou
12.
body: 6.0
úspěšný: ne
66. Sobek David
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
12.
body: 6.0
úspěšný: ne
67. Čada Artur
Základní škola a Mateřská škola Podolí, příspěvková organizace
12.
body: 6.0
úspěšný: ne
68. Šilhánová Anežka
Základní škola a Mateřská škola Kobylnice, příspěvková organizace
12.
body: 6.0
úspěšný: ne
69. Dosedla Viktor
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
13.
body: 5.0
úspěšný: ne
70. Kurečka Petr
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
13.
body: 5.0
úspěšný: ne
71. Petrášová Eliška
Základní škola Mokrá, okres Brno-venkov
13.
body: 5.0
úspěšný: ne
72. Trnková Adéla
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
13.
body: 5.0
úspěšný: ne
73. Škarabelová Petra
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
13.
body: 5.0
úspěšný: ne
74. Fedra Michal
Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
14.
body: 4.0
úspěšný: ne
75. Hanáková Lucie
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
14.
body: 4.0
úspěšný: ne
76. Kalousek Petr
Základní škola Moravany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
14.
body: 4.0
úspěšný: ne
77. Kočí Renata
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
14.
body: 4.0
úspěšný: ne
78. Kubinová Julie
Základní škola Mokrá, okres Brno-venkov
14.
body: 4.0
úspěšný: ne
79. Rajtarová Paticie 14.
body: 4.0
úspěšný: ne
80. Zimek Ondřej
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
14.
body: 4.0
úspěšný: ne
81. Šimonová Amélie
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
14.
body: 4.0
úspěšný: ne
82. Šumanová Lucie
Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
14.
body: 4.0
úspěšný: ne
83. Babáková Šárka
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
15.
body: 3.0
úspěšný: ne
84. Frank Vojtěch
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
15.
body: 3.0
úspěšný: ne
85. Merglová Eliška
Základní škola a Mateřská škola Vranov, okres Brno-venkov
15.
body: 3.0
úspěšný: ne
86. Poledňová Markéta
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
15.
body: 3.0
úspěšný: ne
87. Rajmic Jakub
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
15.
body: 3.0
úspěšný: ne
88. Sojková Martina
Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
15.
body: 3.0
úspěšný: ne
89. Tomášek Jáchym
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
15.
body: 3.0
úspěšný: ne
90. Šlancar Ondřej
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
15.
body: 3.0
úspěšný: ne
91. Holzmannová Karolína
Základní škola a Mateřská škola Vranov, okres Brno-venkov
16.
body: 2.0
úspěšný: ne
92. Klusoň Jan
Základní škola, Lelekovice, okres Brno-venkov
16.
body: 2.0
úspěšný: ne
93. Pražák Adam
Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
16.
body: 2.0
úspěšný: ne
94. Schovánek Ondřej
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
16.
body: 2.0
úspěšný: ne
95. Meluzínová Lucie
Základní škola a Mateřská škola Vranov, okres Brno-venkov
17.
body: 2.0
úspěšný: ne
96. Cabejšek Martin
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
18.
úspěšný: ne
97. Chudáček Šimon
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
98. Chukir Otakar
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
99. Dušek Max -
100. Gregorová Natálie
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
101. Holzknechtová Tereza
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
102. Houdek David
Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
103. Huňař Vladimír
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
104. Kolářová Kristýna
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
-
105. Kovařík Miroslav
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
106. Kutějová Petra
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
107. Kučerová Lea
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
-
108. Mazálková Libuše
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
109. Mačák Daniel
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
-
110. Novák Ondřej
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
111. Padalík Nataniel
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
112. Pangrácová Soňa
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
-
113. Pavlas Petr
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
-
114. Peroutka Jan Josef
Základní škola a mateřská škola Babice nad Svitavou
-
115. Rexa David
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
116. Sotonová Petra
Základní škola a mateřská škola Babice nad Svitavou
-
117. Tomandl Jan
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
118. Unge Anika
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
119. Valíčková Veronika
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
-
120. Štěpanovská Marie
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
-