školní rok: 2016/2017
kód: A1
Matematická olympiáda
Znojmo
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Dobroslava Paličková
Místo konání: sál Města Znojma, nám. Armády 8
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 10.01.2017
Termín konání: 24.01.2017
Prezence: 8.00 - 8.30
Kontaktní osoba: Mgr. Romana Loydová
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
tel.: 515 224 765
e-mail: loydova@zsmladeze.cz
DO KRAJSKÉHO KOLA POSTUPUJÍ ÚSPĚŠNÍ ŘEŠITELÉ S 19 A VÍCE BODY
Přiložené soubory
Organizační řád (396.61 KB)
Informace k soutěži (54.73 KB)
Výsledková listina (23.33 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Husová Martina
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
1. |
body: 24.0
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Nekula Štěpán
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
1. |
body: 24.0
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Milička Marek
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
2. |
body: 22.0
úspěšný: ano
|
4.
postup
|
Turek Martin
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
3. |
body: 21.0
úspěšný: ano
|
5.
postup
|
Šafář Vítězslav
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
4. |
body: 19.0
úspěšný: ano
|
6. |
Nekvasil Radek
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
5. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
7. |
Pokorná Marie
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
5. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
8. |
Dohnal Michal
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
6. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
9. |
Jakub Matěj
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
7. |
body: 11.0
úspěšný: ne
|
10. |
Petržilka Vojtěch
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
8. |
body: 10.0
úspěšný: ne
|
11. |
Ondráková Vendula
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
9. |
body: 9.0
úspěšný: ne
|
12. |
Pelaj Jakub
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
9. |
body: 9.0
úspěšný: ne
|
13. |
Vala Roman
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
9. |
body: 9.0
úspěšný: ne
|
14. |
Vytopil Zdeněk
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
9. |
body: 9.0
úspěšný: ne
|
15. |
Řeřuchová Kristýna
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
10. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
16. |
Psotová Tereza
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
11. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
17. |
Vítková Sabina
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
12. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
18. |
Homolková Petra
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
13. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
19. |
Vašinová Tereza
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
13. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|