školní rok: 2016/2017
kód: A2
Fyzikální olympiáda
Brno venkov
Podřízená kola
Stav: nominace
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Simona Chabinová
Místo konání: Gymnázium jana Blahoslava Ivančice, Lány 2, 664 91 Ivančice
Pořadatel kola: Středisko volného času Ivančice, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 12.05.2017
Termín konání: 18.05.2017
Prezence: 8:30-9:00
Kontaktní osoba:
Mgr. Petra Mrázová, GJB Ivančice, Lány 2, 664 91 Ivančice, mrazova@gjbi.cz
http://fyzikalniolympiada.cz
Přiložené soubory
organizacni rad fyzika.pdf (428.84 KB)
pozvánka Archimediáda.docx (14.79 KB)
Výsledková listina Archimediáda 2017.xlsx (11.01 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Drozd Vojtěch
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
1. |
body: 40.0
úspěšný: ano
|
2. |
Lemon Filip
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
2. |
body: 39.0
úspěšný: ano
|
3. |
Foltýnová Anna
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
3. |
body: 38.0
úspěšný: ano
|
4. |
Hodinský Petr
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
3. |
body: 38.0
úspěšný: ano
|
5. |
Králík Ondřej
Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
4. |
body: 33.5
úspěšný: ano
|
6. |
Chaloupka Aleš
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
5. |
body: 33.0
úspěšný: ano
|
7. | Bednářová Zuzana | 6. |
body: 28.0
úspěšný: ano
|
8. |
Remešová Alžběta
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
6. |
body: 28.0
úspěšný: ano
|
9. |
Moravec Aleš
Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
7. |
body: 26.0
úspěšný: ano
|
10. |
Buchta Stanislav
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
8. |
body: 25.0
úspěšný: ano
|
11. | Doležal Adam | 9. |
body: 23.0
úspěšný: ano
|
12. |
Rohlínek Andrej
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
|
10. |
body: 22.5
úspěšný: ano
|
13. |
Remešová Alžběta
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
11. |
body: 22.0
úspěšný: ano
|
14. |
Motyková Anna
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
12. |
body: 20.0
úspěšný: ano
|
15. | Kříž Martin | 13. |
body: 19.5
úspěšný: ano
|
16. | Dubský Martin | 14. |
body: 16.5
úspěšný: ne
|
17. | Šperková Tereza | 15. |
body: 15.5
úspěšný: ne
|
18. |
Smílek Jakub
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
|
16. |
body: 11.0
úspěšný: ne
|
19. |
Plášek Martin
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
- |
slovní: Nezúčastnil se OK
|
20. |
Ščasný Pavel
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
|
- |
slovní: Nezúčastnil se OK
|