školní rok: 2016/2017
kód: A4
Biologická olympiáda
Brno město
Podřízená kola
Stav: nominace
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Zdeňka Antonovičová
Místo konání: SVČ Lužánky, Lidická 50, 638 00 Brno
Pořadatel kola: Lužánky - středisko volného času Brno, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 04.04.2017
Termín konání: 10.04.2017
Prezence: 7.45
Přiložené soubory
Propozice k BiO (40.50 KB)
Pozvánka do OK (43.50 KB)
Výsledková listina (14.57 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Chvátilová Alena
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
1. |
body: 131.5
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Peňová Viktoria
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
2. |
body: 126.5
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Mráková Martina
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
3. |
body: 126.0
úspěšný: ano
|
4.
postup
|
Čepičková Klára
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
4. |
body: 117.5
úspěšný: ano
|
5.
postup
|
Klementová Darja
Gymnázium P. Křížkovského s uměleckou profilací, s.r.o.
|
5. |
body: 116.0
úspěšný: ano
|
6.
postup
|
Pauločáková Petra
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
6. |
body: 115.0
úspěšný: ano
|
7. |
Korčáková Veronika
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
7. |
body: 111.0
úspěšný: ano
|
8. |
Konečná Barbora
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
8. |
body: 110.5
úspěšný: ano
|
9. |
Romanová Leona
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
9. |
body: 109.0
úspěšný: ano
|
10. |
Brabcová Marika
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
10. |
body: 108.0
úspěšný: ano
|
11. |
Kadét Viktor
Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
|
11. |
body: 107.5
úspěšný: ano
|
12. |
Macharáčková Anna
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
12. |
body: 107.0
úspěšný: ano
|
13. |
Hofer Ondřej
Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace
|
13. |
body: 105.5
úspěšný: ano
|
14. |
Maxová Anna
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
|
14.-15. |
body: 101.0
úspěšný: ano
|
15. |
Štenclová Karolína
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
14.-15. |
body: 101.0
úspěšný: ano
|
16. |
Dvořáková Eliška
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
16. |
body: 100.0
úspěšný: ano
|
17. |
Matějková Zuzana
EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.
|
17. |
body: 99.5
úspěšný: ano
|
18. |
Fabiánková Markéta
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
|
18. |
body: 98.5
úspěšný: ano
|
19. |
Staňková Sára
Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
|
19. |
body: 97.0
úspěšný: ano
|
20. |
Janda Lubomír
Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno
|
21.-22. |
body: 95.5
úspěšný: ano
|
21. |
Pirochtová Martina
Moravské gymnázium Brno s.r.o.
|
21.-22. |
body: 95.5
úspěšný: ano
|
22. |
Kulhavá Veronika
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
23. |
body: 94.5
úspěšný: ano
|
23. |
Jindrová Zuzana
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
24. |
body: 93.5
|
24. |
Svobodníková Markéta
Křesťanská Základní škola a Mateřská škola Jana Husa
|
25. |
body: 88.5
|
25. |
Hráčková Klára
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
|
26. |
body: 88.0
|
26. |
Kvita Patrik
Základní škola Brno, nám. Svornosti 7, příspěvková organizace
|
27. |
body: 87.5
|
27. |
Stupková Petra
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
|
28. |
body: 86.5
|
28. |
Procházka Viktor
Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace
|
29. |
body: 84.0
|
29. |
Ponížilová Terezie
Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace
|
30. |
body: 79.5
|
30. |
Kroupová Adéla
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
|
31. |
body: 77.0
|
31. |
Honzáková Karolína
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3, příspěvková organizace
|
32. |
body: 76.5
|
32. |
Böhmová Karen
Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace
|
33. |
body: 75.5
|
33. |
Citnerová Kristýna
Základní škola Brno, nám. Svornosti 7, příspěvková organizace
|
34.-36. |
body: 73.5
|
34. |
Dubová Kristýna
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
34.-36. |
body: 73.5
|
35. |
Homolová Elisabeth
Gymnázium P. Křížkovského s uměleckou profilací, s.r.o.
|
37. |
body: 71.0
|
36. |
Křetínský Adam
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
38. |
body: 71.0
|
37. |
Urbánková Zuzana
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3, příspěvková organizace
|
39. |
body: 71.0
|
38. |
Pavlíček Jiří
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
40. |
body: 60.0
|
39. |
Fichtelová Lucie
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
|
- | |
40. |
Humeňanská Eliška
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
- | |
41. |
Kupková Klára
Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2
|
- | |
42. |
Kvoch Vojtěch
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
- | |
43. |
Mullerová Šárka
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
- | |
44. |
Seidl Matouš
Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14, příspěvková organizace
|
- | |
45. |
Soukopová Eliška
AKADEMIA Gymnázium, Základní škola a Mateřská škola, s.r.o.
|
- | |
46. |
Trnková Leontýna
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
- | |
47. |
Vlach Mojmír
Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace
|
- | |
48. |
Zábrš Ondřej
Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2
|
- | |
49. |
Žitný Michael
Křesťanská Základní škola a Mateřská škola Jana Husa
|
- |