školní rok: 2016/2017
kód: A4
Biologická olympiáda
Brno venkov
Podřízená kola
Stav: nominace
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Simona Chabinová
Místo konání: ZŠ Zbýšov, J. A. Komenského 473, 664 11 Zbýšov
Pořadatel kola: Středisko volného času Ivančice, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 29.03.2017
Termín konání: 10.04.2017
Prezence: 8:30-9:00
Kontaktní osoba:
Mgr. Jarmila Vyskočilová
ZŠ Zbýšov
J.A. Komenského 473
66411 Zbýšov
tel.: 604 440 729
jarmilavyskocilova@seznam.cz
Přiložené soubory
organizacni rad biologie.pdf (478.42 KB)
informace.pdf (109.73 KB)
Výsledky BiO OK 2017 D (20.67 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Sedláková Andrea
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
1. |
body: 127.0
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Růžička Vojtěch
Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace
|
2. |
body: 124.0
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Panáč Martin
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
3. |
body: 122.0
úspěšný: ano
|
4.
postup
|
Pištěková Kristýna
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
4. |
body: 115.0
úspěšný: ano
|
5. |
Novotný Václav
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
5. |
body: 114.5
úspěšný: ano
|
6. |
Lastomirská Alexandra
Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace
|
6. |
body: 111.5
úspěšný: ano
|
7. |
Nečesalová Kateřina
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
|
7. |
body: 108.5
úspěšný: ano
|
8. |
Malásek Matěj
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
8. |
body: 106.0
úspěšný: ano
|
9. |
Mihulová Barbora
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
8. |
body: 106.0
úspěšný: ano
|
10. |
Buchtová Tereza
Základní škola a mateřská škola Pozořice, příspěvková organizace
|
9. |
body: 104.5
úspěšný: ano
|
11. |
Chmelová Karolína
Základní škola Rosice, příspěvková organizace
|
10. |
body: 101.5
úspěšný: ano
|
12. |
Doležalová Kateřina
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
11. |
body: 101.0
úspěšný: ano
|
13. |
Malotová Natálie
Základní škola Mokrá, okres Brno-venkov
|
12. |
body: 100.0
úspěšný: ano
|
14. |
Blažková Hana
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
|
13. |
body: 94.0
úspěšný: ne
|
15. |
Drlíková Anna
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
14. |
body: 93.5
úspěšný: ne
|
16. |
Barták Tomáš
Základní škola Mokrá, okres Brno-venkov
|
15. |
body: 91.0
úspěšný: ne
|
17. |
Sázavská Eliška
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
15. |
body: 91.0
úspěšný: ne
|
18. |
Kašparovská Adéla
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
16. |
body: 90.5
úspěšný: ne
|
19. |
Muselíková Andrea
Základní škola a mateřská škola Pozořice, příspěvková organizace
|
17. |
body: 88.5
úspěšný: ne
|
20. |
Lovětínská Izabela
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
18. |
body: 87.0
úspěšný: ne
|
21. |
Rous Adam
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
19. |
body: 86.0
úspěšný: ne
|
22. |
Machálková Bára
Základní škola a Mateřská škola, Loděnice, příspěvková organizace
|
20. |
body: 72.0
úspěšný: ne
|
23. |
Kousal Viktor
Základní škola a Mateřská škola, Loděnice, příspěvková organizace
|
21. |
body: 61.5
úspěšný: ne
|
24. |
Pazdera Daniel
Základní škola Zbýšov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
21. |
body: 61.5
úspěšný: ne
|
25. |
Buchta Jonáš
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
- |
slovní: Nezúčastnil se OK
|
26. |
Hodinský Petr
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
- |
slovní: Nezúčastnil se OK
|
27. |
Klišíková Alena
Základní škola Měnín, okres Brno-venkov
|
- |
slovní: Nezúčastnil se OK
|
28. |
Králíková Tereza
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
- |
slovní: Nezúčastnil se OK
|
29. |
Matušková Nikola
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
|
- |
slovní: Nezúčastnil se OK
|
30. |
Musilová Kateřina
Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
- |
slovní: Nezúčastnil se OK
|