školní rok: 2016/2017
kód: A6
Olympiáda v českém jazyce
Hodonín
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Draha Ševčíková
Místo konání: Základní škola Hodonín, Očovská 1
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 18.01.2017
Termín konání: 01.02.2017
Prezence: 7.45 - 8.30
Kontaktní osoba:
Drahomíra Ševčíková, pracoviště Hodonín, Horní Valy 2
tel.: 733 500 822
e-mail: sevcikova@sssbrno.cz
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Vrbová Blanka
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace
|
1. |
body: 24.0
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Martinková Eliška
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
|
2. |
body: 23.0
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Galuška Marek
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
|
3. |
body: 22.0
úspěšný: ano
|
4. |
Benovičová Hana
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
|
4. |
body: 21.5
úspěšný: ano
|
5. |
Antošová Zuzana
Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19, příspěvková organizace
|
5.-6. |
body: 21.0
úspěšný: ano
|
6. |
Šnajdrová Iva
Klvaňovo gymnázium a střední zdravotnická škola Kyjov, příspěvková organizace
|
5.-6. |
body: 21.0
úspěšný: ano
|
7. |
Jagošová Adéla
Základní škola a mateřská škola Jaromíra Hlubíka Lipov, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
7. |
body: 20.5
úspěšný: ano
|
8. |
Ambrozková Magdalena
Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova
|
8.-9. |
body: 19.0
úspěšný: ano
|
9. |
Hasalová Petra
Základní škola T. G. Masaryka Šardice, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
8.-9. |
body: 19.0
úspěšný: ano
|
10. |
Antošová Sára
Základní škola a mateřská škola Bzenec, příspěvková organizace
|
10.-17. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
11. |
Fornůsek Jakub
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
|
10.-17. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
12. |
Jamná Markéta
Základní škola Strážnice, Školní 283, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
10.-17. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
13. |
Knotková Klára
Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín
|
10.-17. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
14. |
Přidalová Josefína
Základní škola a Mateřská škola Mutěnice, okres Hodonín
|
10.-17. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
15. |
Solaříková Aneta
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
10.-17. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
16. |
Tomík Ondřej
Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace
|
10.-17. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
17. |
Švábík Marek
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
10.-17. |
body: 18.0
úspěšný: ano
|
18. |
Domanská Hana
Základní škola a Mateřská škola, Moravský Písek, příspěvková organizace
|
18.-20. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
19. |
Forman Jan
Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
18.-20. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
20. |
Kúřilová Marika
Masarykova základní škola Velká nad Veličkou, příspěvková organizace
|
18.-20. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
21. |
Zemánková Gabriela
Základní škola a Mateřská škola Ratíškovice
|
21.-22. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
22. |
Žáčková Anděla
Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
21.-22. |
body: 14.0
úspěšný: ano
|
23. |
cimbálová veronika
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
23. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|