školní rok: 2009/2010
kód: A08
Zeměpisná olympiáda
Brno venkov
Úroveň: okresní
Místo konání: Hotel Besední dům Ivančice, Tesařovo náměstí 1
Pořadatel kola: Základní škola a mateřská škola Lažánky, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 10.03.2010
Termín konání: 17.03.2010
Prezence: 8:00
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Machala Ondřej
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
2.
postup
|
Blecha Martin
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
3. |
Kugler Jan
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
4. |
Boudný Jaroslav
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
5. |
Krupica Roman
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
6. |
Hándlová Veronika
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
7. |
Rychnovská Anna
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
8. |
Vybíral Radoslav
Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
9. |
Hendrychová Tereza
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
10. |
Losslová Barbora
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
11. |
Mecerod Tomáš
Základní škola Rosice, příspěvková organizace
|
12. |
Drápalová Marie
Základní škola a mateřská škola Pozořice, příspěvková organizace
|
13. |
Průdek Věroslav
Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace
|
14. |
Pavlovský David
Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
15. |
Karásek Ondřej
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
|
16. |
Hrstková Ivana
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
17. |
Bučková Michaela
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
18. |
Pokorná Veronika
Základní škola a mateřská škola Těšany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
19. |
Čaňo Daniel
Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
20. |
Musil David
Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice
|
21. |
Soukopová Nikol
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|