školní rok: 2016/2017
kód: A7
Dějepisná olympiáda
Břeclav
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Pavel Kurtin
Místo konání: Dům školství Břeclav, velký sál
Pořadatel kola: Duhovka - středisko volného času Břeclav, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 09.01.2017
Termín konání: 17.01.2017
Prezence: 8:00 - 8:30
Tematické zaměření ročníku: „Marie Terezie – žena, matka, panovnice, aneb Habsburkové 18. stol.“
Kontakt na garanta:
PhDr. Lenka Danadová
l.danadova@gymik.cz
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Hájek Patrik
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
1. |
body: 97.0
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Benko David
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
2. |
body: 92.0
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Čížek Ondřej
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
3. |
body: 87.0
úspěšný: ano
|
4.
postup
|
Ulrichová Daniela
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
|
4. |
body: 85.0
úspěšný: ano
|
5.
postup
|
Štefka Marek
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
|
5. |
body: 81.0
úspěšný: ano
|
6. |
Křapová Eliška
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
6. |
body: 75.0
úspěšný: ano
|
7. |
Prokeš Štěpán
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
|
7. |
body: 74.0
úspěšný: ano
|
8. |
Bednaříková Klára
Základní škola a Mateřská škola Rakvice, okres Břeclav
|
8. - 9. |
body: 72.0
úspěšný: ano
|
9. |
Hejl Petr
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
8. - 9. |
body: 72.0
úspěšný: ano
|
10. |
Čech Matěj
Základní škola T. G. Masaryka Moravský Žižkov, příspěvková organizace
|
10. |
body: 71.0
úspěšný: ano
|
11. |
Novák Patrik
Základní škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
11. |
body: 69.0
úspěšný: ano
|
12. |
Pejchlová Klára
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
|
12. |
body: 68.0
úspěšný: ano
|
13. |
Šíbl Ondřej
Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
13. |
body: 67.0
úspěšný: ano
|
14. |
Špaček Štěpán
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
14. |
body: 66.0
úspěšný: ano
|
15. |
Helešic Adam
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
|
15. |
body: 65.0
úspěšný: ano
|
16. |
Dušek Vítězslav
Základní škola T. G. Masaryka Moravský Žižkov, příspěvková organizace
|
16. |
body: 64.0
úspěšný: ano
|
17. |
Jelínková Klára
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
|
17. |
body: 63.0
úspěšný: ano
|
18. |
Kršková Lucie
Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace
|
18. |
body: 60.0
úspěšný: ano
|
19. |
Krejčíková Eliška
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
19. |
body: 59.0
úspěšný: ne
|
20. |
Komosná Sandra
Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
20. |
body: 58.0
úspěšný: ne
|
21. |
Drolbiličová Adéla
Základní škola Lednice, okres Břeclav
|
21. - 22. |
body: 56.0
úspěšný: ne
|
22. |
Jilčík Jan
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
|
21. - 22. |
body: 56.0
úspěšný: ne
|
23. |
Šálek Martin
Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
23. |
body: 55.0
úspěšný: ne
|
24. |
Novotná Hana
Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
24. |
body: 53.0
úspěšný: ne
|
25. |
Bahníčková Vanesa
Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
25. |
body: 52.0
úspěšný: ne
|
26. |
Novotný Jan
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace
|
26. |
body: 49.0
úspěšný: ne
|
27. |
Češka Denis
Základní škola Lednice, okres Břeclav
|
27. - 28. |
body: 48.0
úspěšný: ne
|
28. |
Horváthová Eva
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace
|
27. - 28. |
body: 48.0
úspěšný: ne
|
29. |
Hélová Veronika
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, příspěvková organizace
|
29. |
body: 47.0
úspěšný: ne
|
30. |
Kochanová Tereza
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, příspěvková organizace
|
30. - 31. |
body: 45.0
úspěšný: ne
|
31. |
Vlašicová Gabriela
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
|
30. - 31. |
body: 45.0
úspěšný: ne
|
32. |
Pavlík Jakub
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace
|
32. |
body: 42.0
úspěšný: ne
|
33. |
Kocanda Martin
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace
|
33. |
body: 39.0
úspěšný: ne
|
34. |
Šimberová Lenka
Základní škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
34. |
body: 38.0
úspěšný: ne
|
35. |
Kočíková Kateřina
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace
|
35. |
body: 36.0
úspěšný: ne
|