školní rok: 2016/2017
kód: A7
Dějepisná olympiáda
Vyškov
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Místo konání: Maják-SVČ Vyškov, Brněnská 7, VY
Termín přihlášek: 23.12.2016
Termín konání: 17.01.2017
Prezence: 8:30-9:00
Přiložené soubory
DEO_propozice_ 2016-17.docx (59.49 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Pokorná Tereza
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
1. |
body: 87.5
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Holíčková Marie
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
2. |
body: 83.0
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Havlíčková Eliška
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
|
3. |
body: 80.0
úspěšný: ano
|
4.
postup
|
Navrátil Marek
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
4. |
body: 79.0
úspěšný: ano
|
5. |
Mlčoch Ondřej
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
5. |
body: 78.0
úspěšný: ano
|
6. |
Ježková Eliška
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
6. |
body: 74.0
úspěšný: ano
|
7. |
Filla Roman
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
|
7. |
body: 73.5
úspěšný: ano
|
8. |
Brhelová Simona
Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov
|
8. |
body: 73.0
úspěšný: ano
|
9. |
Kocourková Eliška
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
9. |
body: 71.0
úspěšný: ano
|
10. |
Heger Martin
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
10. |
body: 70.0
úspěšný: ano
|
11. |
Hrnčířová Adéla
Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov
|
11.-13. |
body: 69.0
úspěšný: ano
|
12. |
Jarocký Martin
Základní škola Drnovice, okres Vyškov
|
11.-13. |
body: 69.0
úspěšný: ano
|
13. |
Klofáč Adam
Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov
|
11.-13. |
body: 69.0
úspěšný: ano
|
14. |
Oujeský Pavel
Základní škola a mateřská škola Podomí
|
14. |
body: 67.5
úspěšný: ano
|
15. |
Džumanijazová Emilia
Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
15. |
body: 67.0
úspěšný: ano
|
16. |
Kalivodová Tereza
Základní škola Drnovice, okres Vyškov
|
16. |
body: 64.5
úspěšný: ano
|
17. |
Andrýsková Barbora
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
17.-18. |
body: 64.0
úspěšný: ano
|
18. |
Mikulková Anna
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
17.-18. |
body: 64.0
úspěšný: ano
|
19. |
Macháč Oldřich
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
19.-20. |
body: 62.5
úspěšný: ano
|
20. |
Šolcová Helena
Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov
|
19.-20. |
body: 62.5
úspěšný: ano
|
21. |
Ďurišová Pavlína
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
21. |
body: 61.0
úspěšný: ano
|
22. |
Žouželová Tereza
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
22. |
body: 60.5
úspěšný: ano
|
23. |
Kostková Natálie
Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
23. |
body: 60.0
úspěšný: ano
|
24. |
Putišová Tereza
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
|
24. |
body: 57.0
|
25. |
Jelínková Adéla
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
25. |
body: 56.0
|
26. |
Trávníčková Tereza
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
|
26. |
body: 55.5
|
27. |
Vosolsobě Veronika
Základní škola Drnovice, okres Vyškov
|
27. |
body: 55.0
|
28. |
Hudcová Iva
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
28. |
body: 54.0
|
29. |
Pavlovcová Kristýna
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
|
29. |
body: 52.0
|
30. |
Válka Ondřej
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
30. |
body: 50.0
|
31. |
Šujan Štěpán
Základní škola Bučovice 711, příspěvková organizace
|
31. |
body: 49.0
|
32. |
Janeček Martin
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
|
32.-33. |
body: 47.0
|
33. |
Nohejl Petr
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
32.-33. |
body: 47.0
|
34. |
Kadlčíková Monika
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
34. |
body: 42.0
|
35. |
Vitásek David
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
|
35. |
body: 40.5
|