školní rok: 2016/2017
kód: A8
Zeměpisná olympiáda
Vyškov
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Blanka Formánková
Místo konání: Maják - SVČ Vyškov, Brněnská 139/7
Pořadatel kola: Maják - středisko volného času Vyškov, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 15.02.2017
Termín konání: 21.02.2017
Prezence: 7:30-8:00 hod
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Huzlík Václav
Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov
|
1. |
body: 79.5
|
2.
postup
|
Formánek Ondřej
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
2. |
body: 73.0
|
3. |
Karbula Jáchym
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
3. |
body: 67.5
|
4. |
Bednář Ondřej
Základní škola Drnovice, okres Vyškov
|
4. |
body: 64.5
|
5. |
Jelínek Tomáš
Základní škola Drnovice, okres Vyškov
|
5. |
body: 63.5
|
6. |
Hajzler Mario
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
6. |
body: 60.5
|
7. |
Formánková Aneta
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
7. |
body: 58.5
|
8. |
Šišma Albert
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
8. |
body: 58.0
|
9. |
Boubelík Filip
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
|
9. |
body: 56.0
|
10. |
Preis Martin
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
10. |
body: 56.0
|
11. |
Kolaříková Magda
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
11. |
body: 53.5
|
12. |
Kosíková Alena
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
|
12. |
body: 53.0
|
13. |
Kolísková. Kristýna
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
13. |
body: 50.0
|
14. |
Skaláková Aneta
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
|
14. |
body: 50.0
|
15. |
Šafář Vojtěch
Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov
|
15. |
body: 45.5
|
16. |
Vlachová Veronika
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
|
16. |
body: 44.0
|
17. |
Hanousková Tereza
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
17. |
body: 43.0
|
18. |
Procházková Liliana
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
|
18. |
body: 40.5
|
19. |
Schmidtová Adéla
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
19. |
body: 39.5
|
20. |
Šeligová Adéla
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
|
20. |
body: 37.0
|