školní rok: 2016/2017
kód: A8
Zeměpisná olympiáda
Znojmo
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Dobroslava Paličková
Místo konání: Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, Pontassievská 3
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 10.02.2017
Termín konání: 21.02.2017
Prezence: 8.00 - 8.30
Kontaktní osoba: Mgr. Ondřej Antoš
G, SPgŠ, OA a JŠ Znojmo, příspěvková organizace, Pontassievská 3
tel.: 515 158 116
e-mail: antos@gpoa.cz
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Sochor Daniel
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
1. |
body: 71.5
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Čapoun Michal
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
2. |
body: 66.5
úspěšný: ano
|
3. |
Konečný Bořek
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
3. |
body: 64.0
úspěšný: ano
|
4. |
Vaněk Lukáš
Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace
|
4. |
body: 62.0
úspěšný: ano
|
5. |
Bastl Jiří
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
5. |
body: 60.5
úspěšný: ano
|
6. |
Najmon Josef
Základní škola, Želetice, okres Znojmo
|
6. |
body: 56.5
úspěšný: ne
|
7. |
Krotký Jan
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
7. |
body: 56.0
úspěšný: ne
|
8. |
Horová Viktorie
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
8. |
body: 56.0
úspěšný: ne
|
9. |
Čech Jakub
Základní škola a Mateřská škola Vrbovec
|
9. |
body: 51.0
úspěšný: ne
|
10. |
Oujezdská Lucie
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
10. |
body: 47.5
úspěšný: ne
|
11. |
Hrnčirik Patrik
Základní škola a Mateřská škola, Jaroslavice, okres Znojmo
|
11. |
body: 43.0
úspěšný: ne
|
12. |
Jonáš Kryštof
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
12. |
body: 42.0
úspěšný: ne
|
13. |
Richterová Beáta
Základní škola a Mateřská škola, Mikulovice u Znojma, příspěvková organizace
|
13. |
body: 40.0
úspěšný: ne
|
14. |
Kačerková Petra
Základní škola, Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace
|
14. |
body: 40.0
úspěšný: ne
|