školní rok: 2016/2017
kód: A8
Zeměpisná olympiáda
Brno venkov
Podřízená kola
Stav: nominace
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Simona Chabinová
Místo konání: ZŠ Modřice, Benešova 332, Modřice
Pořadatel kola: Středisko volného času Ivančice, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 06.02.2017
Termín konání: 21.02.2017
Prezence: 8.00-9.00
Odkaz na stránky soutěže http://zemepisnaolympiada.cz
Přiložené soubory
organizacni rad zemepis.pdf (391.04 KB)
propozice ZO 17.pdf (300.12 KB)
pozvanka s informacemi na OK ZO.docx (16.03 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Mlečka Martin
Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
1. |
body: 86.5
|
2.
postup
|
Špaček Ondřej
Gymnázium Tišnov, příspěvková organizace
|
2. |
body: 86.0
|
3. |
Kosová Klára
Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice, příspěvková organizace
|
3. |
body: 79.5
|
4. |
Kostrhun Jan
Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace
|
4. |
body: 78.0
|
5. |
Jurkovič Vítězslav
Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
5. |
body: 78.0
|
6. |
Vala Ondřej
Gymnázium T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
6. |
body: 77.0
|
7. |
Lukeš Petr
Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
7. |
body: 74.5
|
8. |
Svobodová Kristýna
Základní škola a Mateřská škola Václava Havla Žďárec, okres Brno-venkov
|
8. |
body: 72.0
|
9. |
Maršálková Eva
Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice, příspěvková organizace
|
9. |
body: 71.0
|
10. |
Klanica Jan
Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
10. |
body: 69.0
|
11. |
Řehoř Jakub
Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace
|
11. |
body: 68.0
|
12. |
Síbková Barbora
Základní škola Tišnov, nám. 28. října, příspěvková organizace
|
12. |
body: 66.0
|
13. |
Dvořáček Tomáš
Základní škola Modřice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
13. |
body: 64.5
|
14. |
Pečenka Petr
Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, příspěvková organizace
|
14. |
body: 64.5
|
15. |
Vyhňák Marek
Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
15. |
body: 63.0
|
16. |
Cebáková Julie
Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
|
16. |
body: 60.0
|
17. |
Veskerna Jiří
Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, příspěvková organizace
|
17. |
body: 58.0
|
18. |
Klimešová Sabina
Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace
|
18. |
body: 51.5
|
19. |
Vašín Jaroslav Jan
Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
19. |
body: 49.0
|
20. |
Rechová Martina
Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
|
20. |
body: 42.5
|