školní rok: 2016/2017
kód: A8
Zeměpisná olympiáda
Břeclav
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Pavel Kurtin
Místo konání: Dům školství Břeclav, velký sál, 17. listopadu 1A, 690 02 Břeclav
Pořadatel kola: Duhovka - středisko volného času Břeclav, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 14.02.2017
Termín konání: 21.02.2017
Prezence: 8:30 - 9:00
Kontakt na garanta:
PaedDr. Jaromír Čuta
jajapejaja@seznam.cz
Odkaz na stránky zeměpisné olympiády:
http://zemepisnaolympiada.cz/
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Křapová Eliška
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
1. |
body: 81.0
|
2.
postup
|
Šálek Martin
Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
2. |
body: 80.5
|
3. |
Vymazal Jan
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
|
3. |
body: 77.0
|
4. |
Svoboda Marek
Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace
|
4. |
body: 73.5
|
5. |
Černý Mikuláš
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
5. |
body: 72.5
|
6. |
Prokeš Štěpán
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
|
6. |
body: 72.0
|
7. |
Čotek Michal
Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
7. |
body: 69.5
|
8. |
Říha Zdeněk Lev
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
8. |
body: 69.0
|
9. |
Jelínková Klára
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
|
9. |
body: 68.0
|
10. |
Gavlíková Eliška
Základní škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
10. |
body: 61.0
|
11. |
Huňař Petr
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace
|
11. |
body: 58.5
|
12. |
Dvořák Jan
Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče, příspěvková organizace
|
12. |
body: 56.0
|
13. |
Koubek Adam
Základní škola Tvrdonice, příspěvková organizace
|
13. |
body: 53.5
|
14. |
Bohm Rochus
Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace
|
14. |
body: 45.0
|