školní rok: 2016/2017
kód: A8
Zeměpisná olympiáda
Vyškov
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Blanka Formánková
Místo konání: Maják - SVČ Vyškov, Brněnská 139/7
Pořadatel kola: Maják - středisko volného času Vyškov, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 15.02.2017
Termín konání: 22.02.2017
Prezence: 7:30-8:00 hod
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Heger Martin
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
1. |
body: 79.5
|
2.
postup
|
Macháč Oldřich
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
2. |
body: 79.0
|
3. |
Pokorná Tereza
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
3. |
body: 76.5
|
4. |
Nohejl Petr
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
4. |
body: 74.0
|
5. |
Formánek Tomáš
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
5. |
body: 72.0
|
6. |
Polišenský Michal
Základní škola Drnovice, okres Vyškov
|
6. |
body: 71.5
|
7. |
Havlíčková Eliška
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
|
7. |
body: 69.5
|
8. |
Micka Vojtěch
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
8. |
body: 69.0
|
9. |
Vinkler Tomáš
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
9. |
body: 68.0
|
10. |
Hrnčířová Adéla
Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov
|
10. |
body: 65.5
|
11. |
Jelínková Adéla
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
11. |
body: 63.0
|
12. |
Postbiegl Martin
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
|
12. |
body: 62.5
|
13. |
Bobová Tereza
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
|
13. |
body: 62.0
|
14. |
Otevřel Filip
Základní škola Drnovice, okres Vyškov
|
14. |
body: 61.0
|
15. |
Vrtílek Martin
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
|
15. |
body: 59.5
|
16. |
Prokop Milan
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
16. |
body: 59.0
|
17. |
Klofáč Adam
Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov
|
17. |
body: 59.0
|
18. |
Brhelová Simona
Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov
|
18. |
body: 58.0
|
19. |
Valtr Ondřej
Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov
|
19. |
body: 54.5
|
20. |
Pekařík Lukáš
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
20. |
body: 48.0
|
21. |
Čamlík Jan
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
|
21. |
body: 41.5
|
22. |
Hánělová Nela
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
|
22. |
body: 34.0
|