školní rok: 2016/2017
kód: A8
Zeměpisná olympiáda
Znojmo
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Dobroslava Paličková
Místo konání: Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace, Pontassievská 3
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 10.02.2017
Termín konání: 21.02.2017
Prezence: 8.00 - 8.30
Kontaktní osoba: Mgr. Ondřej Antoš
G, SPgŠ, OA a JŠ Znojmo, příspěvková organizace, Pontassievská 3
tel.: 515 158 116
e-mail: antos@gpoa.cz
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Nešpor Matěj
Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, příspěvková organizace
|
1. |
body: 85.5
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Turek Martin
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
2. |
body: 84.0
úspěšný: ano
|
3. |
Husová Martina
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
3. |
body: 83.0
úspěšný: ano
|
4. |
Vavřík Jakub
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
4. |
body: 83.0
úspěšný: ano
|
5. |
Švanda Ondřej
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
5. |
body: 79.0
úspěšný: ano
|
6. |
Patočka Pavel
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
6. |
body: 66.0
úspěšný: ano
|
7. |
Saleta Vojtěch
Základní škola, Želetice, okres Znojmo
|
7. |
body: 65.0
úspěšný: ano
|
8. |
Becková Linda
Základní škola a Mateřská škola, Mikulovice u Znojma, příspěvková organizace
|
8. |
body: 65.0
úspěšný: ano
|
9. |
Horník Ondřej
Základní škola, Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace
|
9. |
body: 64.0
úspěšný: ano
|
10. |
Štolfa Matěj
Základní škola a Mateřská škola, Jaroslavice, okres Znojmo
|
10. |
body: 62.5
úspěšný: ano
|
11. |
Tesařová Jana
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
11. |
body: 61.0
úspěšný: ano
|
12. |
Mátl Jakub
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
12. |
body: 59.0
úspěšný: ne
|
13. |
Kmotras Patrik
Základní škola a Mateřská škola Vrbovec
|
13. |
body: 55.0
úspěšný: ne
|
14. |
Stix Milan
Základní škola, Vémyslice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
14. |
body: 55.0
úspěšný: ne
|
15. |
Jandásek Štěpán
Základní škola a mateřská škola, Božice, příspěvková organizace
|
15. |
body: 54.5
úspěšný: ne
|
16. |
Küfhaber David
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
16. |
body: 52.5
úspěšný: ne
|
17. |
Kašpárková Barbora
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
17. |
body: 50.5
úspěšný: ne
|
18. |
Nachtneblová Michaela
Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace
|
18. |
body: 41.0
úspěšný: ne
|