školní rok: 2016/2017
kód: A13
Pythagoriáda
Brno město
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Iva Pechová
Místo konání: ZŠ Vedlejší 10, Brno
Termín přihlášek: 15.04.2017
Termín konání: 17.05.2017
Prezence: 13:30 - 13:45
Kontaktní osoba:
Mgr. Iva Pechová
ZŠ Vedlejší, Brno
e-mail: iva.pechova@zsvedlejsi.cz
Prosíme, zadávejte Vašim žákům body, které získali ve školním kole.
Bez těchto údajů nemůže být žák do okresního kola Pythagoriády pozván.
Do okresního kola postupují všichni řešitelé, kteří ve školním kole dosáhli
12 a více bodů nebo úspěšní řešitelé s nejvyšším počtem bodů.
Přiložené soubory
Harmonogram matematických soutěží 2016-17 (33.57 KB)
Informace k organizaci okresního kola (84.86 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Barteček Tomáš
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
1. |
body: 14.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
2. |
Šmak Karel
Základní škola, Brno, Svážná 9, příspěvková organizace
|
1. |
body: 14.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
3. |
Tajovský Matěj
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
1. |
body: 14.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
4. |
Anh Chu Hai
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
2. |
body: 13.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
5. |
Lepka Matyáš
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
2. |
body: 13.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
6. |
Stoican Tudor Alexandru
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
2. |
body: 13.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
7. |
Zápeca Matyáš
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
2. |
body: 13.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
8. |
Moll Eduard
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
3. |
body: 12.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
9. |
Chovančík Matyáš
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
4. |
body: 11.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
10. |
Genčur Šimon
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
4. |
body: 11.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
11. |
Kancler Viktor
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
4. |
body: 11.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
12. |
Kosourová Barbora
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
4. |
body: 11.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
13. |
Machek William
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
4. |
body: 11.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
14. |
Moutelíková Anežka
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
4. |
body: 11.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
15. |
Tomalová Anna
Základní škola, Brno, Gajdošova 3
|
4. |
body: 11.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
16. |
Váša Martin
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
4. |
body: 11.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
17. |
Zonygová Eliška
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
4. |
body: 11.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
18. |
Šimíček Oliver
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
4. |
body: 11.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
19. |
Horký Jakub
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
5. |
body: 10.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
20. |
Kolman Ivan
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
5. |
body: 10.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
21. |
McSweeney David
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
5. |
body: 10.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
22. |
Minarik Martin
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace
|
5. |
body: 10.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
23. |
Nguyen Quoc Viet
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
5. |
body: 10.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
24. |
Zamazal Matěj
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
5. |
body: 10.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
25. |
Škrob Jan
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
5. |
body: 10.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
26. |
Šmídová Kateřina
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
5. |
body: 10.0
slovní: úspěšný řešitel
úspěšný: ano
|
27. |
Jetelinová Ema
Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace
|
6. |
body: 9.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
28. |
Jurásek Tomáš
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
6. |
body: 9.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
29. |
Kostruh Jan
Základní škola, Brno, Herčíkova 19, příspěvková organizace
|
6. |
body: 9.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
30. |
Muller Mikuláš
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
6. |
body: 9.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
31. |
Straka Matyáš
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
6. |
body: 9.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
32. | Szuścik Filip | 6. |
body: 9.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
33. |
Tesařová Veronika
Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace
|
6. |
body: 9.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
34. |
Vlach Mojmír
Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace
|
6. |
body: 9.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
35. |
Daňková Barbora
Základní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizace
|
7. |
body: 8.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
36. |
Hrouzek Zdeněk
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
7. |
body: 8.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
37. |
Koksová Natálie
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
7. |
body: 8.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
38. |
Krajsa Antonín
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
7. |
body: 8.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
39. |
Matoušková Sabina
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
7. |
body: 8.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
40. |
Nezvalová Natálie
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
7. |
body: 8.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
41. |
Poláková Dorota
Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38
|
7. |
body: 8.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
42. |
Schwarz Filip
Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29, příspěvková organizace
|
7. |
body: 8.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
43. |
Tesáček Tomáš
Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková organizace
|
7. |
body: 8.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
44. |
Řepa František
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
7. |
body: 8.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
45. |
Šťastný Petr
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
7. |
body: 8.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
46. |
Beneš Jan
Základní škola, Brno, Holzova 1, příspěvková organizace
|
8. |
body: 7.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
47. |
Chovanec Vít
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
8. |
body: 7.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
48. |
Janošek Adam
EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.
|
8. |
body: 7.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
49. |
Komárek David
Základní škola Brno, Antonínská 3, příspěvková organizace
|
8. |
body: 7.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
50. |
Ondrášová Dominika
Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29, příspěvková organizace
|
8. |
body: 7.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
51. |
Svoboda Matyáš
Základní škola Brno, Heyrovského 32, příspěvková organizace
|
8. |
body: 7.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
52. |
Zeinerová Eliška
EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.
|
8. |
body: 7.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
53. |
Halámek Tomáš
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
9. |
body: 6.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
54. |
Horváth Pavel
Základní škola, Brno, Gajdošova 3
|
9. |
body: 6.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
55. |
Marková Natálie
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
9. |
body: 6.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
56. |
Mertová Julie
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
|
9. |
body: 6.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
57. |
Pyšík Štěpán
EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.
|
9. |
body: 6.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
58. |
Rada Štěpán
Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2, příspěvková organizace
|
9. |
body: 6.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
59. |
Urbánek Matyáš
Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace
|
9. |
body: 6.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
60. |
Švejcarová Barbora
Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29, příspěvková organizace
|
9. |
body: 6.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
61. |
Drga Jakub
Základní škola, Brno, Novolíšeňská 10, příspěvková organizace
|
10. |
body: 5.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
62. |
Dubová Kristýna
Gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace
|
10. |
body: 5.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
63. |
Janík Šimon
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
10. |
body: 5.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
64. |
Schoř Jan
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
|
10. |
body: 5.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
65. |
Stříbrná Karolína
Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace
|
10. |
body: 5.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
66. |
Urbánek Tomáš
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
10. |
body: 5.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
67. |
Vojta Jan
Základní škola Brno, Sirotkova 36, příspěvková organizace
|
10. |
body: 5.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
68. |
Šťovíček Martin
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
10. |
body: 5.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
69. |
Dominiková Kristýna
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
11. |
body: 4.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
70. | Kalná Barbora | 11. |
body: 4.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
71. |
Philippi Terezie
Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace
|
11. |
body: 4.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
72. |
Smutná Natalia
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
|
11. |
body: 4.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
73. |
Snopek Adam
Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace
|
11. |
body: 4.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
74. |
Benková Amélie
Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b, příspěvková organizace
|
12. |
body: 3.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
75. |
Smečka Ondřej
Základní škola Brno, Pavlovská 16, příspěvková organizace
|
12. |
body: 3.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
76. |
Surá Anna
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
|
12. |
body: 3.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
77. |
Mlejnková Jana
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
13. |
body: 2.0
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
78. |
Petr Filip Jan
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
14. |
slovní: řešitel
úspěšný: ne
|
79. |
Bauerová Veronika
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
- |
slovní: neúčast
|
80. |
Bialoboková Veronika
Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno
|
- |
slovní: neúčast
|
81. |
Borkovcová Adéla
Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace
|
- |
slovní: neúčast
|
82. |
Doležal Matyáš
EKO GYMNÁZIUM BRNO o.p.s.
|
- |
slovní: neúčast
|
83. |
Dufková Tereza
Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
|
- |
slovní: neúčast
|
84. |
Felkl Marek
Základní škola, Brno, Řehořova 3, příspěvková organizace
|
- |
slovní: neúčast
|
85. |
Fraňková Adéla
Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace
|
- |
slovní: neúčast
|
86. |
Hořáková Sabina
Základní škola Brno, Janouškova 2, příspěvková organizace
|
- |
slovní: neúčast
|
87. |
Ishchenko Viacheslav
Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace
|
- |
slovní: neúčast
|
88. |
Lindnerová Anna
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55, příspěvková organizace
|
- |
slovní: neúčast
|
89. |
Mácová Michaela
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
- |
slovní: neúčast
|
90. |
Slavík Vojtěch
Základní škola, Brno, Řehořova 3, příspěvková organizace
|
- |
slovní: neúčast
|
91. |
Valehrach Martin
Základní škola a Mateřská škola Brno, Chalabalova 2, příspěvková organizace
|
- |
slovní: omluven
|
92. |
Viklický Ondřej
Základní škola, Brno, Řehořova 3, příspěvková organizace
|
- |
slovní: neúčast
|