školní rok: 2016/2017
kód: A13
Pythagoriáda
Břeclav
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Pavel Kurtin
Místo konání: ZŠ Slovácká, Břeclav
Pořadatel kola: Duhovka - středisko volného času Břeclav, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 05.05.2017
Termín konání: 16.05.2017
Prezence: 8:00 - 8:30
Kontakt na garanta:
Mgr. Vlastimil Fadrný
vfadrny@slovacka.cz
Postupový klíč do okresního kola:
Postupují nejlepší dva ze školního kola, musí však mít 10 a více bodů. Pokud má nejlepší řešitel školního kola méně než 10 bodů, postupuje pouze jeden.
Přiložené soubory
Propozice (208.33 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Černá Karolína
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
1. |
body: 9.0
úspěšný: ne
|
2. |
Szabo Sebastien
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace
|
1.-2. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
3. |
Šebesta Michal
Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace
|
1.-2. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
4. |
Beneš Stanislav
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace
|
4.-7. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
5. |
Kloboučník Ondřej
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
|
4.-7. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
6. |
Nováková Markéta
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
|
4.-7. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
7. |
Stejskal Martin
Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče, příspěvková organizace
|
4.-7. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
8. |
Bařinová Kateřina
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
8.-12. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
9. |
Dvořáčková Kristýna
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
|
8.-12. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
10. |
Hakalová Patricie Stefanie
Základní škola Břeclav, Na Valtické 31A, příspěvková organizace
|
8.-12. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
11. |
Machovcová Jana
Základní škola Lednice, okres Břeclav
|
8.-12. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
12. |
Martinková Marie
Základní škola Lednice, okres Břeclav
|
8.-12. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
13. |
Boltvan Martin
Základní škola Tvrdonice, příspěvková organizace
|
13.-18. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
14. |
Cupák Vítězslav
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
13.-18. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
15. |
Kalousová Sandra
Gymnázium a střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace
|
13.-18. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
16. |
Mikulenčák Oskar
Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
13.-18. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
17. |
Novotná Lenka
Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
13.-18. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
18. |
Vlašicová Michaela
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
|
13.-18. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
19. |
Navrátilová Klára
Základní škola Velké Pavlovice okres Břeclav, příspěvková organizace
|
19.-21. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
20. |
Vlková Karolína
Základní škola Mikulov, Valtická 3, příspěvková organizace
|
19.-21. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
21. |
Weiglová Vanessa
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
|
19.-21. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
22. |
Foukalová Veronika
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace
|
22. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
23. |
Eliášová Tereza
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
|
23.-28. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
24. |
Hudcová Klára
Základní škola Mikulov, Valtická 3, příspěvková organizace
|
23.-28. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
25. |
Káčer Kryštof
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
23.-28. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
26. |
Melkusová Adéla
Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
23.-28. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
27. |
Smetana Josef
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
|
23.-28. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
28. |
Stejskal Ondřej
Základní škola Lednice, okres Břeclav
|
23.-28. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|
29. |
Huták Ondřej
Základní škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
29. |
body: 1.0
úspěšný: ne
|
30. |
Kosík Jáchym
Základní škola Velké Pavlovice okres Břeclav, příspěvková organizace
|
30.-32. |
úspěšný: ne
|
31. |
Sedlaříková Adéla
Základní škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
30.-32. |
úspěšný: ne
|
32. |
Vočková Sára Alison
Základní škola Mikulov, Valtická 3, příspěvková organizace
|
30.-32. |
úspěšný: ne
|