školní rok: 2016/2017
kód: A13
Pythagoriáda
Břeclav
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Pavel Kurtin
Místo konání: ZŠ Slovácká, Břeclav
Pořadatel kola: Duhovka - středisko volného času Břeclav, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 08.05.2017
Termín konání: 18.05.2017
Prezence: 8:00 - 8:30
Kontakt na garanta:
Mgr. Vlastimil Fadrný
vfadrny@slovacka.cz
Postupový klíč do okresního kola:
Postupují nejlepší dva ze školního kola, musí však mít 10 a více bodů. Pokud má nejlepší řešitel školního kola méně než 10 bodů, postupuje pouze jeden.
Přiložené soubory
Propozice (208.33 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Hrubý Jakub
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
1. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
2. |
Chlumecký Jan
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
2.-3. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
3. |
Josefík Petr
Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
2.-3. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
4. |
Gabrhelová Anežka
Městské víceleté gymnázium Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
4.-5. |
body: 9.0
úspěšný: ne
|
5. |
Kuzma David
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace
|
4.-5. |
body: 9.0
úspěšný: ne
|
6. |
Helešicoá Nela
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace
|
6. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
7. |
Furchová Aneta
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
|
7.-9. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
8. |
Krušinová Veronika
Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče, příspěvková organizace
|
7.-9. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
9. |
Panáček Tomáš
Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace
|
7.-9. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
10. |
Hodovská Klára
Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
10.-11. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
11. |
Hřebačka Jakub
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
|
10.-11. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
12. |
Kukliš Filip
Základní škola Břeclav, Na Valtické 31A, příspěvková organizace
|
12.-14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
13. |
Kumšta Vavřinec
Základní škola Břeclav, Slovácká 40, příspěvková organizace
|
12.-14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
14. |
Mátlová Ema
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
|
12.-14. |
body: 5.0
úspěšný: ne
|
15. |
Sokolář Jakub
Základní škola Velké Němčice, okres Břeclav
|
15. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
16. |
Helešic Michal
Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace
|
16.-18. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
17. |
Oulehla Lukáš
Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče, příspěvková organizace
|
16.-18. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
18. |
Straka Martin
Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace
|
16.-18. |
body: 3.0
úspěšný: ne
|
19. |
Tůmová Denisa
Základní škola Klobouky u Brna, příspěvková organizace
|
19. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|