školní rok: 2016/2017
kód: A13
Pythagoriáda
Vyškov
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Blanka Formánková
Místo konání: Maják - SVČ Vyškov, Brněnská 139/7
Pořadatel kola: Maják - středisko volného času Vyškov, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 10.05.2017
Termín konání: 17.05.2017
Prezence: 7:30-8:45
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Chromý Ondřej Jakub
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
1. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
2. |
Kadavý Igor
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
1. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
3. |
Čtvrtníček Adam
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
1. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
4. |
Hruška Marek
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
|
2. |
body: 9.0
úspěšný: ne
|
5. |
Janů Tereza
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
3. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
6. |
Kužílek Martin
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
3. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
7. |
Mozgová Simona
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
3. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
8. |
Pokorný Matouš
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
3. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
9. |
Škoda Prokop
Základní škola a Mateřská škola, Otnice, příspěvková organizace
|
3. |
body: 8.0
úspěšný: ne
|
10. |
Bárta David
Základní škola a mateřská škola Brankovice, příspěvková organizace
|
4. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
11. |
Dúbravková Veronika
Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
4. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
12. |
Osolsobě Jindřich
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
4. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
13. |
Škrob David
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
|
4. |
body: 7.0
úspěšný: ne
|
14. |
Kašpárková Julie
Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
5. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
15. |
Kudlička Robert
Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace
|
5. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
16. |
Zukal Jakub
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
5. |
body: 6.0
úspěšný: ne
|
17. |
Indráčková Monika
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
6. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
18. |
Klinkovská Kateřina
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
6. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
19. |
Meleg David
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
|
6. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
20. |
Palkovičová Zuzana
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
6. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
21. |
Pešková Adéla
Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice, příspěvková organizace
|
6. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
22. |
Prudil Jan
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
6. |
body: 4.0
úspěšný: ne
|
23. |
Chmela Šimon
Základní škola Tyršova Slavkov u Brna, příspěvková organizace
|
7. |
body: 2.0
úspěšný: ne
|