školní rok: 2016/2017
kód: A17
Dětská scéna 2017 - recitátoři
Hodonín
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Draha Ševčíková
Místo konání: Základní škola Hodonín, Mírové náměstí 19
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 16.02.2017
Termín konání: 02.03.2017
Prezence: 7.45 - 8.30
Kontaktní osoba:
Drahomíra Ševčíková, pracoviště Hodonín, Horní Valy 2
tel.: 733 500 822
e-mail: sevcikova@sssbrno.cz
Přiložené soubory
Bližší informace k okresnímu kolu (26.50 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Dufek Alex
Základní umělecká škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace
|
1. |
úspěšný: ano
|
2. |
Mičková Anna
Základní škola a mateřská škola Joži Uprky Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
2. |
úspěšný: ano
|
3. |
Varmuža Václav
Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistřín, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
3. |
úspěšný: ano
|
4. |
Svoboda Petr
Základní škola Vnorovy, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
4. |
úspěšný: ano
|
5. |
Chocholáčová Anna
Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
5. |
úspěšný: ano
|
6. |
Bělohoubková Simona
Základní škola a mateřská škola, Mikulčice, příspěvková organizace
|
- | |
7. |
Horatiusová Klaudie
Základní škola T. G. Masaryka Šardice, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
- | |
8. |
Hošková Anna
Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
|
- | |
9. |
Ligday Jozef
Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace
|
- | |
10. |
Nogová Markéta
Základní škola a Mateřská škola Sudoměřice, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
- | |
11. |
Nosková Tereza
Masarykova základní škola Vracov, příspěvková organizace
|
- | |
12. |
Němeček Michal
Základní škola a Mateřská škola, Moravský Písek, příspěvková organizace
|
- | |
13. |
Odrušová Alice
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
|
- | |
14. |
Poláčková Lucie
Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
- | |
15. |
Skupinová Anežka
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
- | |
16. |
Vařechová Adéla
Základní škola a Mateřská škola Kněždub, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
- | |
17. |
Vetchá Marie
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
- | |
18. |
Wolf Michal
Základní škola a Mateřská škola Dr. Joklíka, příspěvková organizace města Kyjova
|
- | |
19. |
Zahradník Filip
Základní škola Strážnice, Školní 283, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
- | |
20. |
Černá Anna
Základní škola a mateřská škola Bzenec, příspěvková organizace
|
- | |
21. |
Šeďová Ema
Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín
|
- |