školní rok: 2016/2017
kód: A17
Dětská scéna 2017 - recitátoři
Hodonín
Podřízená kola
Stav: vyúčtování
Úroveň: okresní
Koordinátor kola: Draha Ševčíková
Místo konání: ZŠ Hodonín, Mírové náměstí 19
Pořadatel kola: Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 16.02.2017
Termín konání: 02.03.2017
Prezence: 7.45 - 8.30
Kontaktní osoba:
Drahomíra Ševčíková, pracoviště Hodonín, Horní Valy 2
tel.: 733 500 822
e-mail: sevcikova@sssbrno.cz
Přiložené soubory
Bližší informace k okresnímu kolu (26.50 KB)
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1. |
Dvořáková Barbora
Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistřín, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
1. | |
2. |
Nová Eliška
Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace
|
2. | |
3. |
Ondrůšková Klára
Gymnázium, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Hodonín, příspěvková organizace
|
3. | |
4. |
BŘEČKA PATRIK
Základní umělecká škola Veselí nad Moravou, příspěvková organizace
|
4. | |
5. |
Belák Martin
Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
- | |
6. |
Benovičová Hana
Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace
|
- | |
7. |
Flach Vilém
Základní škola a mateřská škola, Ježov, příspěvková organizace
|
- | |
8. |
Jemelíková Aneta
Základní škola a mateřská škola Bzenec, příspěvková organizace
|
- | |
9. |
Korvasová Veronika
Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou
|
- | |
10. |
Linzerová Viola
Základní škola a Mateřská škola Dr. Joklíka, příspěvková organizace města Kyjova
|
- | |
11. |
Polášek Patrik
Základní škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace
|
- | |
12. |
Selucká Viktorie
Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace
|
- | |
13. |
Šimša Štěpán
Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379, příspěvková organizace
|
- |