školní rok: 2016/2017
kód: A13
Pythagoriáda
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Stav: v přípravě
Úroveň: školní
Koordinátor kola: Milan Haminger
Místo konání: Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola, Barvičova 85, 602 00 Brno
Pořadatel kola: Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
Termín přihlášek:
Termín konání: 01.02.2017
Prezence:
Soutěžící
Jméno | Pořadí | Hodnocení | |
---|---|---|---|
1.
postup
|
Brdečko Vojtěch
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
1. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
2.
postup
|
Klapetek Vojtěch
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
1. |
body: 15.0
úspěšný: ano
|
3.
postup
|
Babáková Anežka
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
2. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
4.
postup
|
Pokorný Šimon
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
2. |
body: 13.0
úspěšný: ano
|
5.
postup
|
Kampánová Markéta
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
3. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
6.
postup
|
Kohl Jiří
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
3. |
body: 12.0
úspěšný: ano
|
7.
postup
|
Dvořáček Filip
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
4. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
8.
postup
|
Hurtová Anežka
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
4. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
9.
postup
|
Jeřábek Kryštof
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
4. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
10.
postup
|
Králová Aneta
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
4. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
11.
postup
|
Mareček Jan
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
4. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
12.
postup
|
Mišun Teodor André
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
4. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
13.
postup
|
Mullerová Eva
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
4. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
14.
postup
|
Palánová Klára
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
4. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
15. |
Ráčková Klaudie
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
4. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
16.
postup
|
Tomášková Klára
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
4. |
body: 11.0
úspěšný: ano
|
17.
postup
|
Bláha Martin
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
5. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
18.
postup
|
Musil Štěpán
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
5. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
19.
postup
|
Podivínský Ondřej
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
5. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
20.
postup
|
Ryšavý Marek
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
5. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|
21.
postup
|
Staněk Šimon
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola
|
5. |
body: 10.0
úspěšný: ano
|