školní rok: 2016/2017
kód: A1
Matematická olympiáda
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
Stav: v přípravě
Úroveň: školní
Koordinátor kola: Viktor Ježek
Místo konání: doma
Pořadatel kola: Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 21.03.2017
Termín konání: 21.03.2017
Prezence: doma
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1.
postup
|
Andrle Vojtěch
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
2. |
Berka Filip
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
3.
postup
|
Blažek Richard
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
4.
postup
|
Bušová Jana
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
5.
postup
|
Dang Tomáš
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
6.
postup
|
Devát Jakub
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
7.
postup
|
Dominik Martin
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
8.
postup
|
Doupovcová Jitka
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
9. |
Halaštová Michaela
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
10.
postup
|
Hanák Jakub
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
11.
postup
|
Hartmann Jakub
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
12.
postup
|
Heroudková Adéla
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
13.
postup
|
Horný Bedřich
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
14.
postup
|
Krupka Filip
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
15.
postup
|
Malota Drahomír
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
16.
postup
|
Marinov Martin
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
17.
postup
|
Nevrlka Tomáš
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
18.
postup
|
Němec Ondřej
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
19.
postup
|
Obořil Vojtěch
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
20.
postup
|
Peterka Ondřej
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
21.
postup
|
Pezlar Zdeněk
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
22.
postup
|
Povolný Cyril
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
23.
postup
|
Pravec Daniel
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
24.
postup
|
Reichertová Lucie
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
25.
postup
|
Rychlý Ondřej
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
26.
postup
|
Sekerka Antonín
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
27.
postup
|
Strnad David
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
28.
postup
|
Svoboda Dalibor
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
29.
postup
|
Tlačbaba Jakub
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
30.
postup
|
Tran Ha Mi
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
31.
postup
|
Velenová Alžběta
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
32.
postup
|
Veselý Jiří
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|
33.
postup
|
Šimoník Oliver
Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše, příspěvková organizace
|