školní rok: 2009/2010
kód: A01
Matematická olympiáda
Znojmo
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: sál Města Znojma, nám. Armády 8, Znojmo
Pořadatel kola: Základní škola a Mateřská škola, Jezeřany-Maršovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 26.03.2010
Termín konání: 07.04.2010
Prezence: 8.00 - 8.30 hodin
Kontaktní osoba:
Mgr. Pavla Popelková
Základní škola, Znojmo, Pražská 98
tel.: 515 241 227, e-mail: popelkova@zsprazska.cz
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Stulhofer Jan
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
2. |
Bachan Lukáš
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
3. |
Krátký Jindřich
Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo, příspěvková organizace
|
4. |
Neuwirth Karel
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
5. |
Votava Tomáš
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
6. |
Charvát Patrik
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
7. |
Grunová Kateřina
Základní škola, Vémyslice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
8. |
Grunová Jana
Základní škola, Vémyslice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
9. |
Konečný Daniel
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
10. |
Kotlánová Michaela
Základní škola, Moravský Krumlov, Ivančická 218, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
11. |
Vrána Lukáš
Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
12. |
Čechová Magdaléna
Gymnázium Moravský Krumlov, příspěvková organizace
|
13. |
Dočekalová Kristýna
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
14. |
Fiala Petr
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
15. |
Hiessová Kateřina
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
16. |
Šoba Martin
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
17. |
Kotková Anna
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
18. |
Samek Mikuláš
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
19. |
Súkupová Tereza
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
20. |
Hasprová Dominika
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
21. |
Chatzigeorgiu Aneta
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
22. |
Doležal Matěj
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|
23. |
Mucha Jiří
Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky 9
|
24. |
Veselá Michaela
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3
|