školní rok: 2009/2010
kód: A18
Celostátní přehlídka dětských recitátorů
Vyškov
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: DDM Vyškov, Brněnská 7
Termín přihlášek: 15.02.2010
Termín konání: 25.02.2010
Prezence: 7:45 - 8:15
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Snášelová Adéla
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
|
2. |
Uhlová Mariana
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
3. |
Bozayová Katka
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
4. |
Holíčková Marie
Základní škola Bučovice 710, příspěvková organizace
|
5. |
Kalová Pavla
Základní škola Rousínov, okres Vyškov
|
6. |
Kavková Markéta
Základní škola Vyškov, Morávkova 40, příspěvková organizace
|
7. |
Klímek Tomáš
Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov
|
8. | Konečná Veronika |
9. |
Krejsa Jakub
Základní škola Vyškov, Na Vyhlídce 12, příspěvková organizace
|
10. |
Kytka Jakub
Základní škola Vyškov, Tyršova 4, příspěvková organizace
|
11. |
Křehlíková Kristýna
Základní škola Vyškov, Morávkova 40, příspěvková organizace
|
12. |
Masařík Matěj
Základní škola a mateřská škola Bohdalice, okres Vyškov, příspěvková organizace
|
13. |
Mikysková Lucie
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
14. |
Peterka Zdeněk
Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
|
15. |
Pištěláková Veronika
Základní škola a mateřská škola Brankovice, příspěvková organizace
|
16. |
Plačková Kateřina
Základní škola a mateřská škola Brankovice, příspěvková organizace
|
17. |
Poul Lukáš
Základní škola Bučovice 710, příspěvková organizace
|
18. |
Rybák Martin
Základní škola a mateřská škola Bohdalice, okres Vyškov, příspěvková organizace
|
19. | Sasová Aneta |
20. |
Sekaninová Eliška
Základní škola Bučovice 710, příspěvková organizace
|
21. |
Svobodová Kateřina
Základní škola a Mateřská škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace
|
22. |
Tkáčová Marika
Základní škola a mateřská škola Švábenice, okres Vyškov, příspěvková organizace
|
23. |
Vošček Jakub
Základní škola a Mateřská škola Moravské Prusy, příspěvková organizace
|
24. |
Zabloudil Radek
Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
|
25. |
Ševčík Matěj
Základní škola Vyškov, Na Vyhlídce 12, příspěvková organizace
|
26. |
Šormová Aneta
Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov
|