školní rok: 2009/2010
kód: A18
Celostátní přehlídka dětských recitátorů
Znojmo
Podřízená kola
Stav: uzavřeno
Úroveň: okresní
Místo konání: Znojemská Beseda, Masarykovo nám. 22, Znojmo
Pořadatel kola: Základní škola a Mateřská škola, Jezeřany-Maršovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
Termín přihlášek: 24.02.2010
Termín konání: 10.03.2010
Prezence: 8.00 - 8.30 hodin
Kontaktní osoba:
Marta Malenová
DDM Znojmo, Sokolská 8
tel.: 515 224 144, e-mail: malenovaddm@seznam.cz
Soutěžící
Jméno | |
---|---|
1. |
Kresanová Veronika
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
2. |
Horinová Magda
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
3. |
Černá Tereza
Základní škola a Mateřská škola, Znojmo, Pražská 98
|
4. |
Nachtneblová Michaela
Základní škola a Mateřská škola, Pavlice, okres Znojmo
|
5. |
Bařáková Martina
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
6. |
Buček Daniel
Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
7. |
Vaculík Vojtěch
Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
|
8. |
Bokůvka Tomáš
Základní škola, Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace
|
9. |
Fialová Andrea
Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace
|
10. |
Jiříčková Aneta
Základní škola, Šatov, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
11. |
Krejčí Jan
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
|
12. |
Kubeš Martin
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
13. |
Nováková Barbora
Základní škola a Mateřská škola, Olbramovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
14. |
Petříčková Edita
Základní škola a Mateřská škola, Pavlice, okres Znojmo
|
15. |
Poláčková Alžběta
Základní škola, Znojmo, Václavské náměstí 8, příspěvková organizace
|
16. |
Stixová Klára
Základní škola, Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
17. |
Svobodová Veronika
Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569
|
18. |
Tručková Aneta
Základní škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
19. |
Vališová Viktorie
Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|
20. |
Řeřucha Michal
Základní škola a Mateřská škola, Olbramovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
|